ZÁPAS
11.04.18 | 1. kolo | Milan Drinic | Clement Geens | 6-0, 6-2 | Turkey F14 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Milan Drinic | Clement Geens | |
1. podání % | 29/47 (62%) | 29/43 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/29 (72%) | 12/29 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/18 (50%) | 2/14 (14%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 1/9 (11%) |
Vyhrané body z returnu | 29/43 (67%) | 17/47 (36%) |
Vyhrané body celkem | 59/90 (66%) | 31/90 (34%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Clement Geens | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Milan Drinic | 1-0 | |
2-0 | Clement Geens | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Milan Drinic | 3-0 | |
0-0, 40-15 | ||
Milan Drinic | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Milan Drinic | 5-0 | |
0-0, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
2 | ||
Milan Drinic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Clement Geens | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Milan Drinic | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Clement Geens | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Milan Drinic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Milan Drinic | 3-2 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Milan Drinic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Milan Drinic | 5-2 | |
0-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Milan Drinic vs. Clement Geens - Vzájemné zápasy
11.04.18 | 1. kolo | Milan Drinic | Clement Geens | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Turkey F14 | antuka |
Milan Drinic form & Clement Geens form
Milan Drinic - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-75, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Peter Fajta | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Kristijan Juhas | 3-6, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Kuraica | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-0, 3-6, 14-16 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Jan Kobierski | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Novak Novakovic | 6-3, 6-75, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-3, Sergei Pogosian - skreč | detail zápasu |
Clement Geens - poslední zápasy
M15 Alkmaar - antuka | ||||
29.08.20 semifinále | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 2-3, - Clement Geens - skreč | detail zápasu | |
28.08.20 čtvrtfinále | vs. Benjamin Hassan | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.20 2. kolo | vs. Sem Verbeek | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Lenny Hampel | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.02.20 semifinále | vs. Alexis Musialek | 1-4, - Clement Geens - skreč | detail zápasu | |
21.02.20 čtvrtfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Eleftherios Theodorou | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 finále | vs. Zizou Bergs | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.20 semifinále | vs. Alexis Musialek | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.20 čtvrtfinále | vs. Antonio Massara | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Roi Ginat | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.19 semifinále | vs. Georgii Kravchenko | 1-4, - Clement Geens - skreč | detail zápasu | |
22.11.19 čtvrtfinále | vs. Rimpei Kawakami | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Guillaume Dermiens | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 0-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Gabriel Petit | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Koksijde - antuka | ||||
17.08.19 semifinále | vs. Carl Soderlund | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.19 čtvrtfinále | vs. Simon Carr | 7-613, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Alexis Boureau | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu |