ZÁPAS
01.06.16 | 2. kolo | Mikhail Kukushkin | Alessandro Giannessi | 7-61, 7-5 | Prostejov Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Mikhail Kukushkin | Alessandro Giannessi | |
1. podání % | 52/81 (64%) | 42/65 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 39/52 (75%) | 29/42 (69%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/29 (52%) | 13/23 (57%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 23/65 (35%) | 27/81 (33%) |
Vyhrané body celkem | 77/146 (53%) | 69/146 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Mikhail Kukushkin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mikhail Kukushkin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mikhail Kukushkin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
3-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Mikhail Kukushkin | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mikhail Kukushkin | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mikhail Kukushkin | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mikhail Kukushkin | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 6-1 | ||
7-61 |
2 | ||
0-0 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mikhail Kukushkin | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mikhail Kukushkin | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mikhail Kukushkin | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mikhail Kukushkin | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mikhail Kukushkin | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Alessandro Giannessi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mikhail Kukushkin | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mikhail Kukushkin vs. Alessandro Giannessi - Vzájemné zápasy
08.02.23 | 1. kolo | Alessandro Giannessi | Mikhail Kukushkin | 6-4, 0-6, 6-3 | detail zápasu | Tenerife 3 | tvrdý |
06.11.17 | 1. kolo | Mikhail Kukushkin | Alessandro Giannessi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Bratislava Challenger | tvrdý I. |
16.06.17 | čtvrtfinále | Alessandro Giannessi | Mikhail Kukushkin | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | Caltanissetta Challenger | antuka |
01.06.16 | 2. kolo | Mikhail Kukushkin | Alessandro Giannessi | 7-61, 7-5 | detail zápasu | Prostejov Challenger | antuka |
16.02.13 | 1. kolo kval. | Alessandro Giannessi | Mikhail Kukushkin | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | Marseille | tvrdý I. |
Mikhail Kukushkin form & Alessandro Giannessi form
Mikhail Kukushkin - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Adam Walton | 2-6, 0-2, - Mikhail Kukushkin - skreč | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Zizou Bergs | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Billy Harris | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Matteo Gigante | 6-2, 2-0, Matteo Gigante - skreč | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Martin Landaluce | 2-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Laurent Lokoli | 4-1, Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
17.02.24 finále | vs. Richard Gasquet | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.24 semifinále | vs. Jakub Mensik | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 čtvrtfinále | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Alexander Ritschard | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Joris De Loore | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Martin Damm | 6-71, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu |
Alessandro Giannessi - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Evan Furness | 6-77, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Timofey Skatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 0-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Darderi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-1, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. John Millman | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Michelsen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 1-6, 6-0, 6-73 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-3, - Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Hugo Gaston | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-73, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 7-67, 7-5 | detail zápasu |