ZÁPAS
11.02.18 | 1. kolo kval. | Mikhail Korovin | Ansu Bhuyan | 6-1, 6-3 | Spain F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
15.12.95, 28 Let
15.12.95, 28 Let
Mikhail Korovin vs. Ansu Bhuyan - Vzájemné zápasy
11.02.18 | 1. kolo kval. | Mikhail Korovin | Ansu Bhuyan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Spain F5 | antuka |
Mikhail Korovin form & Ansu Bhuyan form
Mikhail Korovin - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 6-2, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ignacio Parisca | - | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 3-0, Lawrence Bataljin - skreč | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-1, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Szekesfehervar - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 7-65, 5-6, - Mikhail Korovin - skreč | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Denys Klok | 7-64, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Laurent Rochette | 2-4, - Mikhail Korovin - skreč | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Michal Konecny | 7-5, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Luca Gelhardt | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Murcia - antuka | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 6-0, 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Ansu Bhuyan - poslední zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
27.01.20 kvalifik. | vs. Ren Nakamura | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.01.20 2. kolo kval. | vs. Robert Beznea | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Muthu Senthilkumar | 6-3, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Ilia Liamkin | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
12.11.19 1. kolo kval. | vs. Ibrahim Kibet Yego | 7-5, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Atharva Sharma | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Harare - tvrdý | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Martin Beran | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.06.19 kvalifik. | vs. Rithwik Rajshekhar Raman | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Harare - tvrdý | ||||
17.06.19 kvalifik. | vs. Markus Schultz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F20 - antuka | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. Clement Geens | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Ahmed Hossam | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F19 - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Akim Zarichanskyy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-78, 1-6 | detail zápasu | |
Indonesia F3 - tvrdý | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Edward Bourchier | 6-73, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Kousuke Ogura | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Indonesia F2 - tvrdý | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Brian Boggs | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Uganda F4 - antuka | ||||
20.05.18 kvalifik. | vs. David Oringa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Anshumat Srivastava | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Uganda F3 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Uganda F2 - antuka | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Dhruv Sunish | 1-6, 6-6, -def. | detail zápasu | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Dariusz Lipka | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Uganda F1 - antuka | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. George Loffhagen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Olivier Havugimana | 7-5, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Simon Peter Ayella | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
India F4 - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Jarryd Woog | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
India F2 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Mohit Mayur Jayaprakash | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
India F1 - tvrdý | ||||
27.02.18 1. kolo | vs. Vasisht Cheruku | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F5 - antuka | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Mikhail Korovin | 1-6, 3-6 | detail zápasu |