ZÁPAS
06.11.18 | 1. kolo | Mikhail Korovin | Alberto Colas Sanchez | 6-4, 6-3 | Turkey F35 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Mikhail Korovin | Alberto Colas Sanchez | |
1. podání % | 40/56 (71%) | 47/58 (81%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/40 (65%) | 21/47 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/16 (56%) | 6/11 (55%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 31/58 (53%) | 21/56 (38%) |
Vyhrané body celkem | 66/114 (58%) | 48/114 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 0 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alberto Colas Sanchez | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mikhail Korovin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Alberto Colas Sanchez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mikhail Korovin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Alberto Colas Sanchez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mikhail Korovin | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Alberto Colas Sanchez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mikhail Korovin | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Alberto Colas Sanchez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mikhail Korovin | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Alberto Colas Sanchez | |
0-0 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
19.05.00, 23 Let
19.05.00, 23 Let
Mikhail Korovin vs. Alberto Colas Sanchez - Vzájemné zápasy
06.11.18 | 1. kolo | Mikhail Korovin | Alberto Colas Sanchez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Turkey F35 | antuka |
Mikhail Korovin form & Alberto Colas Sanchez form
Mikhail Korovin - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Ignacio Parisca | - | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 6-2, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 3-0, Lawrence Bataljin - skreč | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-1, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Szekesfehervar - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 7-65, 5-6, - Mikhail Korovin - skreč | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Denys Klok | 7-64, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Laurent Rochette | 2-4, - Mikhail Korovin - skreč | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Michal Konecny | 7-5, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Luca Gelhardt | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Murcia - antuka | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 6-0, 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Alberto Colas Sanchez - poslední zápasy
M15 Boca - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Victor Lilov | 6-4, 6-73, 0-3, - Alberto Colas Sanchez - skreč | detail zápasu | |
16.11.23 kvalifik. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 2-6, 7-64, 10-5 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Alexander Razeghi | Alexander Razeghi - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Kylel Gillam | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Alexander Stater | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Henrique Silvestre Gomes | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Francisco Rocha | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. John Bernard | 7-66, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
24.11.20 kvalifik. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-3, 10-0 | detail zápasu | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Villena - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Jules Okala | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.19 1. kolo | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Setubal - tvrdý | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. William Peters | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Majadahonda - antuka | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Federico Moreno | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Francisco Cabral | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Carles Batlle | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Alex Marti Pujolras | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Arnau Miralles Lopez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alessandro Coppini | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 7-5, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
30.04.19 1. kolo | vs. Angel Sierra Malinowska | 6-0, 6-0 | detail zápasu |