ZÁPAS
13.03.18 | kvalifik. | Mike Urbanija | Flemming Peters | 6-3, 6-0 | Croatia F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
24.10.95, 28 Let
11 435 $
24.10.95, 28 Let
11 435 $
Mike Urbanija vs. Flemming Peters - Vzájemné zápasy
13.03.18 | kvalifik. | Mike Urbanija | Flemming Peters | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Croatia F2 | antuka |
Mike Urbanija form & Flemming Peters form
Mike Urbanija - poslední zápasy
M25 Split - antuka | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Vuk David Stramput | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 2-3, - Mike Urbanija - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Ljubomir Celebic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Lasse Muscheites | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Sandro Guscic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Yuji Arimura | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Arda Azkara | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Holger Rune | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.09.19 1. kolo | vs. Michal Marko | 6-4, 2-0, Michal Marko - skreč | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Ivan Nedelko | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Trieste - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
M25 Schlieren - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Mischa Lanz | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Yvo Panak | 6-1, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Leonid Parchomovskij | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 5-7, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Martinetti | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.06.19 kvalifik. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-1, 7-611 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Rob Reynolds | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - skreč | detail zápasu |
Flemming Peters - poslední zápasy
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. George Houghton | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
20.09.21 kvalifik. | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
24.08.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Zachary Eisinga | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Lilian Breut | 6-2, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Karl Friberg | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Jumpei Yamasaki | Jumpei Yamasaki - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Tom Gangov | 2-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 7-65, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Michael Geerts | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Robin Stanek | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Tom Schonenberg | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
10.08.20 1. kolo | vs. Alexander Mannapov | 4-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu |