ZÁPAS
12.03.18 | kvalifik. | Mikalai Haliak | Sergey Bolotov | 6-2, 6-2 | Russia F3 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
14.05.99, 24 Let
14.05.99, 24 Let
Mikalai Haliak vs. Sergey Bolotov - Vzájemné zápasy
12.03.18 | kvalifik. | Mikalai Haliak | Sergey Bolotov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Russia F3 | tvrdý I. |
Mikalai Haliak form & Sergey Bolotov form
Mikalai Haliak - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Patrik Homola | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucas Poullain | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Anthony Popyrin | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Adrian Andreev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 1-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Marc Polmans | 3-6, 6-4, 6-79 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Arjun Kadhe | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. James McCabe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 0-6, 0-2, - Mikalai Haliak - skreč | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Ryotaro Matsumura | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Gijs Brouwer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Yan Bai | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Yaojie Zeng | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. James Duckworth | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Omar Jasika | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Juncheng Shang | 7-67, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Yaojie Zeng | 3-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Xing Dao Chen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 finále | vs. Terence Atmane | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. James McCabe | 6-2, 3-2, James McCabe - skreč | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Yusuke Takahashi | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Sergey Bolotov - poslední zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Nikita Volonski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Mert Ramadan | 5-7, 3-4, - Sergey Bolotov - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.21 2. kolo kval. | vs. Omar Fields | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Amirhosein Kepadkho | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
12.10.21 kvalifik. | vs. Danil Spasibo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Sviatoslav Lutkovskii | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.08.21 kvalifik. | vs. Tomohiro Masabayashi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Dylan Salton | 7-5, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
02.08.21 kvalifik. | vs. Timur Khabibulin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 4-6, 7-65, 9-11 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Yunseok Jang | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Alexander Stepin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 6-73, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 0-4, - Sergey Bolotov - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 7-5, 7-65 | detail zápasu |