ZÁPAS
14.08.17 | 1. kolo | Mikalai Haliak | Aliaksandr Liaonenka | 6-76, 7-68, 7-65 | Belarus F2 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Mikalai Haliak | Aliaksandr Liaonenka | |
1. podání % | 83/119 (70%) | 88/141 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 56/83 (67%) | 56/88 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/36 (56%) | 28/53 (53%) |
Vyhrané break-bally | 5/14 (36%) | 5/6 (83%) |
Vyhrané body z returnu | 57/141 (40%) | 43/119 (36%) |
Vyhrané body celkem | 133/260 (51%) | 127/260 (49%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 6 | 10 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mikalai Haliak vs. Aliaksandr Liaonenka - Vzájemné zápasy
16.04.19 | kvalifik. | Mikalai Haliak | Aliaksandr Liaonenka | 7-62, 7-5 | detail zápasu | M25 Shymkent | antuka |
14.08.17 | 1. kolo | Mikalai Haliak | Aliaksandr Liaonenka | 6-76, 7-68, 7-65 | detail zápasu | Belarus F2 | tvrdý |
Mikalai Haliak form & Aliaksandr Liaonenka form
Mikalai Haliak - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Patrik Homola | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucas Poullain | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Anthony Popyrin | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Adrian Andreev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 1-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Marc Polmans | 3-6, 6-4, 6-79 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Arjun Kadhe | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. James McCabe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 0-6, 0-2, - Mikalai Haliak - skreč | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Ryotaro Matsumura | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Gijs Brouwer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Yan Bai | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Yaojie Zeng | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. James Duckworth | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Omar Jasika | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Juncheng Shang | 7-67, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Yaojie Zeng | 3-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Xing Dao Chen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 finále | vs. Terence Atmane | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. James McCabe | 6-2, 3-2, James McCabe - skreč | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Yusuke Takahashi | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Aliaksandr Liaonenka - poslední zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 3-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Rei Sakamoto | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.24 finále | vs. Marek Gengel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Jasza Szajrych | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Yan Bai | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Arthur Weber | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Luke Saville | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
20.08.23 kvalifik. | vs. Ray Ho | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Yan Bai | 6-715, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Woobin Shin | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Aleksei Mokrov | 7-5, 0-6, 3-10 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Karan Singh | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Mokrov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shanghai - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | - Aliaksandr Liaonenka - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Jordan Chiu | 7-68, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Hanwen Li | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Pavel Verbin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Petar Teodorovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 3-6, 9-11 | detail zápasu |