ZÁPAS
12.11.19 | kvalifik. | Miguel Damas | Tae-Woo Lee | 6-3, 7-5 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Miguel Damas | Tae-Woo Lee | |
1. podání % | 41/67 (61%) | 45/64 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/41 (73%) | 25/45 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/26 (62%) | 13/19 (68%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 26/64 (41%) | 21/67 (31%) |
Vyhrané body celkem | 72/131 (55%) | 59/131 (45%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Miguel Damas | 0-0 | |
0-0, 40-0 | ||
1-0 | Tae-Woo Lee | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Miguel Damas | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Tae-Woo Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Miguel Damas | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Tae-Woo Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Miguel Damas | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Tae-Woo Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Miguel Damas | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Tae-Woo Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
0-2 | Tae-Woo Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Miguel Damas | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
Miguel Damas | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Tae-Woo Lee | |
0-0, 30-40 | ||
4-4 | Tae-Woo Lee | |
0-0, 0-15 | ||
Miguel Damas | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Tae-Woo Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Miguel Damas | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Miguel Damas vs. Tae-Woo Lee - Vzájemné zápasy
19.11.19 | kvalifik. | Miguel Damas | Tae-Woo Lee | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
12.11.19 | kvalifik. | Miguel Damas | Tae-Woo Lee | 6-3, 7-5 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Miguel Damas form & Tae-Woo Lee form
Miguel Damas - poslední zápasy
Oeiras 3 - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Madrid Challenger - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-76, 6-77 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Adria Soriano Barrera | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tarragona - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Ignacio Buse | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Damien Wenger | 5-7, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Liam Gavrielides | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Darwin Blanch | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Matthew Summers | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Tom Gentzsch | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
12.11.23 finále | vs. Javier Barranco Cosano | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
21.10.23 finále | vs. Guido Ivan Justo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Bruno Pujol Navarro | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Tae-Woo Lee - poslední zápasy
M25 Anseong - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Hong Chung | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Jaewoo Park | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Woodam Song | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Yongchi Bak | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Jungmin Hwang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Jun Ha Hyun | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. David Kim | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Seydina Andre | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.12.22 kvalifik. | vs. Igor Dudun | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Joshua Luck | 2-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.22 kvalifik. | vs. Nikola Basic | 1-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Alessio Savoldi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.22 kvalifik. | vs. Davide Galvanin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Paolini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.11.22 kvalifik. | vs. Alan Bojarski | 6-72, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Aryan Lakshmanan | 4-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.09.22 čtvrtfinále | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Yanki Erel | 5-7, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.22 kvalifik. | vs. Ainius Sabaliauskas | 3-6, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Yassin Adel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Daniele Capecchi | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.22 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
20.09.22 kvalifik. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 6-1 | detail zápasu |