Miguel Damas vs. Bernabe Zapata Miralles 20.06.2020

Miguel Damas vs. Bernabe Zapata Miralles 20.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnání

ZÁPAS

20.06.201. koloMiguel Damas Bernabe Zapata Miralles 0-6, 6-3, 10-8 All Lower antuka

STATISTIKY ZÁPASU

1
Miguel Damas Miguel Damas podáva1-1
0-0, 15-15, 15-30
1-2Bernabe Zapata Miralles Bernabe Zapata Miralles podáva
0-0
Miguel Damas Miguel Damas podáva1-3
0-0, 30-0, 30-15, 30-30
1-4Bernabe Zapata Miralles Bernabe Zapata Miralles podáva
0-0, 0-15, 0-40
Miguel Damas Miguel Damas podáva1-5
0-0
0-6
2
0-0Bernabe Zapata Miralles Bernabe Zapata Miralles podáva
0-0, 0-15, 15-30, 30-40
Miguel Damas Miguel Damas podáva0-1
0-0, 15-0, 30-30
1-1Bernabe Zapata Miralles Bernabe Zapata Miralles podáva
0-0, 15-0, 15-30
Miguel Damas Miguel Damas podáva1-2
0-0, 0-15, 30-30
2-2Bernabe Zapata Miralles Bernabe Zapata Miralles podáva
0-0, 30-0, 30-15, 30-40
Miguel Damas Miguel Damas podáva2-3
0-0, 0-15, 15-15
3-3Bernabe Zapata Miralles Bernabe Zapata Miralles podáva
0-0, 15-15, 30-40
Miguel Damas Miguel Damas podáva3-4
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30
4-4Bernabe Zapata Miralles Bernabe Zapata Miralles podáva
0-0, 0-30, 15-40
Miguel Damas Miguel Damas podáva4-5
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40
10-8

Miguel Damas
Španielsko
21.12.99, 20 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
12.01.97, 23 Let




212
240
156 056 $
Bernabe Zapata Miralles
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Miguel Damas vs. Bernabe Zapata Miralles - Vzájemné zápasy

20.06.201. koloMiguel DamasBernabe Zapata Miralles0-6, 6-3, 10-8 detail zápasu All Lower antuka
18.06.201. koloBernabe Zapata MirallesMiguel Damas6-1, 6-4 detail zápasu

Miguel Damas - poslední zápasy

All Lower - antuka
20.06.20
1. kolo
vs. Bernabe Zapata Miralles0-6, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Roberto Ortega-Olmedo2-6, 1-6 prohradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Bernabe Zapata Miralles1-6, 4-6 prohradetail zápasu
17.06.20
1. kolo
vs. Sergio Martos Gornes6-2, 6-4 výhradetail zápasu
16.06.20
1. kolo
vs. Roberto Ortega-Olmedo7-6, 7-5 výhradetail zápasu
Portugal M15 Faro - tvrdý
02.03.20
1. kolo kval.
vs. Paulo Fernandes7-5, 7-61 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Gianmarco Amatiste6-2, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
Portugal M15 Vale - tvrdý
27.02.20
2. kolo
vs. Tiago Cacao3-6, 4-6 prohradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Timo Legout2-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
24.02.20
2. kolo kval.
vs. Guilherme Sousa Severin7-5, 6-2 výhradetail zápasu
24.02.20
kvalifik.
vs. Tiago Torres6-2, 6-1 výhradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Juan Jose Lopez Gomez6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Spain M15 Paguera - antuka
20.02.20
2. kolo
vs. Carlos Sanchez Jover2-6, 6-76 prohradetail zápasu
19.02.20
1. kolo
vs. Anas Fattar0-6, 6-2, 6-2 výhradetail zápasu
18.02.20
kvalifik.
vs. Maxime Mora6-4, 3-6, 10-5 výhradetail zápasu
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Ilya Rudiukov6-4, 7-64 výhradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Lucas Bouquet6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Spain M15 Palmanova - antuka
12.02.20
1. kolo
vs. Alexander Weis4-6, 2-6 prohradetail zápasu
11.02.20
kvalifik.
vs. Sergi Perez Contri7-65, 6-75, 10-8 výhradetail zápasu
10.02.20
2. kolo kval.
vs. Xavi Matas Ortega6-3, 7-5 výhradetail zápasu
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Ilya Rudiukov6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Spain M15 Manacor - tvrdý
12.01.20
1. kolo kval.
vs. Benjamin Pietri4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Spain M15 Manacor - tvrdý
07.01.20
2. kolo kval.
vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza6-3, 6-0 výhradetail zápasu
07.01.20
kvalifik.
vs. Adrian Bodmer7-69, 5-7, 9-11 prohradetail zápasu
05.01.20
1. kolo kval.
vs. Daniel Bagnolini6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Spain M15 Telde - antuka
26.11.19
1. kolo
vs. Marvin Netuschil2-6, 6-77 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
21.11.19
2. kolo
vs. Marek Gengel1-6, 1-6 prohradetail zápasu
20.11.19
1. kolo
vs. Lewie Lane7-62, 6-4 výhradetail zápasu
19.11.19
2. kolo kval.
vs. Akim Zarichanskyy6-1, 6-0 výhradetail zápasu
19.11.19
kvalifik.
vs. Tae-Woo Lee6-1, 6-4 výhradetail zápasu

Bernabe Zapata Miralles - poslední zápasy

All Lower - antuka
23.07.20
1. kolo
vs. Timofey Skatov6-3, 6-2 výhradetail zápasu
17.07.20
1. kolo
vs. Pol Martin Tiffon6-4, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
16.07.20
1. kolo
vs. Jaume Pla Malfeito3-6, 6-3, 6-1 výhradetail zápasu
20.06.20
1. kolo
vs. Miguel Damas6-0, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Sergio Martos Gornes7-5, 6-1 výhradetail zápasu
18.06.20
1. kolo
vs. Miguel Damas6-1, 6-4 výhradetail zápasu
17.06.20
1. kolo
vs. Roberto Ortega-Olmedo4-6, 6-1, 6-1 výhradetail zápasu
13.06.20
1. kolo
vs. Steven Diez6-1, 2-6, 3-7 prohradetail zápasu
12.06.20
1. kolo
vs. Mario Vilella Martinez6-75, 4-6 prohradetail zápasu
10.06.20
1. kolo
vs. Pol Martin Tiffon6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Kazakhstan Nur Sultan - tvrdý I.
12.03.20
3. kolo
vs. Jurij Rodionov6-2, 6-2 výhradetail zápasu
11.03.20
2. kolo
vs. Viktor Durasovic6-1, 6-4 výhradetail zápasu
France Pau Challenger - tvrdý I.
24.02.20
1. kolo
vs. Matteo Viola3-6, 4-6 prohradetail zápasu
France Marseille - tvrdý I.
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Ilya Ivashka7-64, 5-7, 1-6 prohradetail zápasu
France Cherbourg Challenger - tvrdý I.
13.02.20
3. kolo
vs. Matthias Bachinger5-7, 2-6 prohradetail zápasu
12.02.20
2. kolo
vs. Aleksandr Nedovesov7-62, 6-2 výhradetail zápasu
France Quimper Challenger - tvrdý I.
30.01.20
3. kolo
vs. Matthias Bachinger4-6, 5-7 prohradetail zápasu
28.01.20
2. kolo
vs. Nino Serdarusic7-64, 6-3 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
14.01.20
1. kolo kval.
vs. Alejandro Tabilo6-75, 6-2, 3-6 prohradetail zápasu
France Rennes Challenger - tvrdý I.
21.01.20
2. kolo
vs. Arthur Rinderknech3-6, 6-3, 6-73 prohradetail zápasu
France Noumea Challenger - tvrdý
06.01.20
1. kolo
vs. Tristan Lamasine6-4, 4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Italy Ortisei Challenger - tvrdý I.
14.11.19
3. kolo
vs. Lorenzo Musetti4-6, 0-6 prohradetail zápasu
13.11.19
2. kolo
vs. Aldin Setkic7-66, 5-7, 7-5 výhradetail zápasu
Germany Hamburg Challenger - tvrdý I.
27.10.19
finále
vs. Botic Van De Zandschulp3-6, 7-5, 1-6 prohradetail zápasu
26.10.19
semifinále
vs. Elias Ymer7-65, 7-67 výhradetail zápasu
25.10.19
čtvrtfinále
vs. Altug Celikbilek7-67, 6-4 výhradetail zápasu
24.10.19
3. kolo
vs. Viktor Troicki6-3, 7-64 výhradetail zápasu
23.10.19
2. kolo
vs. Oscar Otte6-2, 6-2 výhradetail zápasu
21.10.19
1. kolo
vs. Mischa Zverev2-6, 7-69, 6-4 výhradetail zápasu
France Mouilleron Le - tvrdý I.
08.10.19
1. kolo
vs. Steven Diez2-6, 1-4, -def. prohradetail zápasu
<