ZÁPAS
23.10.18 | 1. kolo | Mick Veldheer | Shendrit Deari | 6-2, 6-0 | Turkey F33 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Mick Veldheer | Shendrit Deari | |
1. podání % | 20/34 (59%) | 43/58 (74%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/20 (80%) | 17/43 (40%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/14 (71%) | 6/15 (40%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 35/58 (60%) | 8/34 (24%) |
Vyhrané body celkem | 61/92 (66%) | 31/92 (34%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Shendrit Deari | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mick Veldheer | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Shendrit Deari | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
2-1 | Shendrit Deari | |
3-1 | Shendrit Deari | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mick Veldheer | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Mick Veldheer | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Shendrit Deari | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mick Veldheer | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Shendrit Deari | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
3-0 | Shendrit Deari | |
4-0 | Shendrit Deari | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-0 | Shendrit Deari | |
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Maced?nsko
11.02.89, 35 Let
12 159 $
11.02.89, 35 Let
12 159 $
Mick Veldheer vs. Shendrit Deari - Vzájemné zápasy
23.10.18 | 1. kolo | Mick Veldheer | Shendrit Deari | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Turkey F33 | antuka |
Mick Veldheer form & Shendrit Deari form
Mick Veldheer - poslední zápasy
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Henri Squire | 7-67, 3-6, 6-713 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Philip Florig | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.04.23 2. kolo | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Timofey Stepanov | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Gian Matias Di Natale | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. David Loccisano | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Bulitski | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Niccolo Baroni | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Lucas Poullain | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Adam Taylor | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
08.03.23 2. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 4-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 6-4, 6-73, 4-10 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Jeiden Saidizand | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
17.02.23 čtvrtfinále | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.23 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.23 kvalifik. | vs. Federico Bertuccioli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.23 2. kolo kval. | vs. Timofey Stepanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
19.01.23 čtvrtfinále | vs. Edas Butvilas | 7-65, 1-6, 1-3, - Mick Veldheer - skreč | detail zápasu | |
18.01.23 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
17.01.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Michal Krajci | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
25.11.22 čtvrtfinále | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.22 2. kolo | vs. Neil Oberleitner | 7-65, 7-62 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Francois Musitelli | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Thantub Suksumrarn | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Shendrit Deari - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Mikhail Dubrouski | - Shendrit Deari - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Karabo Lerumo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Nicolas Jadoun | 1-6, 0-2, - Shendrit Deari - skreč | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Bader Idrees | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Yan Kodjoed | 2-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
01.10.23 2. kolo kval. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Mihail Ivanov | 6-0, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
24.09.23 2. kolo kval. | vs. Yavor Tomov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Filippo Mondini | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 4-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Cano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 0-1, - Shendrit Deari - skreč | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 7-65, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 6-4, 4-6, 15-17 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Zaharije-Zak Talic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 4-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Jovanovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Piotr Czaczkowski | 7-5, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 4-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jacques-Kai Inoue | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Mirza Basic | 1-6, 6-4, 0-3, - Shendrit Deari - skreč | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 5-7 | detail zápasu |