ZÁPAS
21.08.19 | 1. kolo | Mick Veldheer | Patric Prinoth | 7-68, 6-3 | M15 Ueberlingen | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Mick Veldheer | Patric Prinoth | |
1. podání % | 34/66 (52%) | 62/94 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/34 (74%) | 35/62 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/32 (63%) | 17/32 (53%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 42/94 (45%) | 21/66 (32%) |
Vyhrané body celkem | 87/160 (54%) | 73/160 (46%) |
Dvojchyby | 6 | 2 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Patric Prinoth | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mick Veldheer | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-1 | Patric Prinoth | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mick Veldheer | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Patric Prinoth | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Mick Veldheer | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Patric Prinoth | |
0-0, 30-0 | ||
Mick Veldheer | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Patric Prinoth | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Mick Veldheer | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-5 | Patric Prinoth | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mick Veldheer | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Patric Prinoth | |
0-0 | ||
7-68 |
2 | ||
Mick Veldheer | 0-0 | |
1-0 | Patric Prinoth | |
Mick Veldheer | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
Mick Veldheer | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Patric Prinoth | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mick Veldheer | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Patric Prinoth | |
Mick Veldheer | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
31.08.96, 27 Let
31.08.96, 27 Let
Mick Veldheer vs. Patric Prinoth - Vzájemné zápasy
21.08.19 | 1. kolo | Mick Veldheer | Patric Prinoth | 7-68, 6-3 | detail zápasu | M15 Ueberlingen | antuka |
Mick Veldheer form & Patric Prinoth form
Mick Veldheer - poslední zápasy
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Henri Squire | 7-67, 3-6, 6-713 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Philip Florig | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.04.23 2. kolo | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Timofey Stepanov | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Gian Matias Di Natale | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. David Loccisano | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Bulitski | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Niccolo Baroni | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Lucas Poullain | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Adam Taylor | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
08.03.23 2. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 4-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 6-4, 6-73, 4-10 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Jeiden Saidizand | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
17.02.23 čtvrtfinále | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.23 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.23 kvalifik. | vs. Federico Bertuccioli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.23 2. kolo kval. | vs. Timofey Stepanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
19.01.23 čtvrtfinále | vs. Edas Butvilas | 7-65, 1-6, 1-3, - Mick Veldheer - skreč | detail zápasu | |
18.01.23 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
17.01.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Michal Krajci | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
25.11.22 čtvrtfinále | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.22 2. kolo | vs. Neil Oberleitner | 7-65, 7-62 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Francois Musitelli | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Thantub Suksumrarn | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Patric Prinoth - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Mischa Lanz | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Michael Agwi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Moritz Hoffmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Younes Lalami Laaroussi | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Aidan Lam Meng Bart | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Nicola Rispoli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Tommaso Compagnucci | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Julian Messina Messina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Alessandro Bellifemine | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rudy Richter | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Biella - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Pieter De Lange | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Risskov/Aarhus - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jan Simonsson | 7-64, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Reggio - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Axel Bergdahl | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Johan Claesson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Ferdinando Robin Fragasso | 3-6, 6-0, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Mura | 4-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. George Houghton | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 6-1, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-3, 12-10 | detail zápasu | |
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Robin Boeckli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Tom Paris | 2-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Mccormick | 1-6, 4-6 | detail zápasu |