Mick Veldheer vs. Muzingaye Dickson Andile Sibanda 09.03.2020

Mick Veldheer vs. Muzingaye Dickson Andile Sibanda 09.03.2020 - Potchefstroom Challenger - porovnání

ZÁPAS

09.03.20kvalifik.Mick Veldheer Muzingaye Dickson Andile Sibanda 6-1, 6-1 JAR Potchefstroom Challenger tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-1

Mick Veldheer
Holandsko
05.04.96, 24 Let




510
60
28 126 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Zimbabwe
08.10.97, 22 Let







Muzingaye Dickson Andile Sibanda
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Mick Veldheer vs. Muzingaye Dickson Andile Sibanda - Vzájemné zápasy

09.03.20kvalifik.Mick VeldheerMuzingaye Dickson Andile Sibanda6-1, 6-1 detail zápasuJAR Potchefstroom Challenger tvrdý

Mick Veldheer - poslední zápasy

JAR Potchefstroom Challenger - tvrdý
11.03.20
1. kolo
vs. Hugo Grenier6-2, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
09.03.20
kvalifik.
vs. Muzingaye Dickson Andile Sibanda6-1, 6-1 výhradetail zápasu
JAR M25 Potchefstroom - tvrdý
06.03.20
čtvrtfinále
vs. Benjamin Bonzi4-6, 3-6 prohradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Lorenzo Musetti6-4, 2-6, 6-0 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Mikaeel Woodman6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Italy M25 Trento - tvrdý I.
28.02.20
čtvrtfinále
vs. Julian Ocleppo6-76, 3-6 prohradetail zápasu
27.02.20
2. kolo
vs. Alessandro Bega4-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Mattia Frinzi6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Germany M15 Oberhaching - tvrdý I.
22.02.20
semifinále
vs. Elmar Ejupovic4-6, 6-74 prohradetail zápasu
22.02.20
čtvrtfinále
vs. Christoph Negritu2-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
20.02.20
2. kolo
vs. Damien Wenger6-2, 7-62 výhradetail zápasu
19.02.20
1. kolo
vs. Emilien Voisin6-3, 6-4 výhradetail zápasu
France M15 Grenoble - tvrdý I.
14.02.20
čtvrtfinále
vs. Alexandre Peyrot4-6, 2-6 prohradetail zápasu
13.02.20
2. kolo
vs. Maxime Tchoutakian7-64, 6-2 výhradetail zápasu
11.02.20
1. kolo
vs. Antoine Walch7-65, 6-4 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
08.01.20
1. kolo
vs. Thomas Laurent2-6, 6-1, 1-6 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
27.11.19
1. kolo
vs. Vitaliy Sachko1-6, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
24.11.19
finále
vs. Bogdan Bobrov7-63, 7-64 výhradetail zápasu
23.11.19
semifinále
vs. Vasil Kirkov4-6, 7-5, 6-1 výhradetail zápasu
22.11.19
čtvrtfinále
vs. Simon Anthony Ivanov6-4, 2-0, Simon Anthony Ivanov - skrečvýhradetail zápasu
21.11.19
2. kolo
vs. Neil Oberleitner6-1, 7-5 výhradetail zápasu
19.11.19
1. kolo
vs. Michael Zhu6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
16.11.19
čtvrtfinále
vs. Yshai Oliel6-72, 3-6 prohradetail zápasu
15.11.19
2. kolo
vs. Sergey Fomin6-2, 4-6, 6-1 výhradetail zápasu
12.11.19
1. kolo
vs. Ioannis Stamoulos6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Qatar M15 Doha - tvrdý
23.10.19
1. kolo
vs. Kasidit Samrej7-62, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Qatar M15 Doha - tvrdý
18.10.19
čtvrtfinále
vs. Bogdan Bobrov7-64, 1-6, 4-6 prohradetail zápasu
17.10.19
2. kolo
vs. Peter Goldsteiner4-6, 6-2, 6-4 výhradetail zápasu
16.10.19
1. kolo
vs. Kenneth Raisma6-4, 7-64 výhradetail zápasu
Sweden M25 Falun - tvrdý I.
03.10.19
čtvrtfinále
vs. Christian Samuelsson4-6, 4-6 prohradetail zápasu

Muzingaye Dickson Andile Sibanda - poslední zápasy

JAR Potchefstroom Challenger - tvrdý
09.03.20
kvalifik.
vs. Mick Veldheer1-6, 1-6 prohradetail zápasu
JAR M25 Potchefstroom - tvrdý
04.03.20
1. kolo
vs. Robbie Arends0-6, 1-4, - Muzingaye Dickson Andile Sibanda - skrečprohradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Caleb Van Wijk6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Kevin Cheruiyot6-74, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Alec Beckley1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Anthony Turchi0-6, 2-6 prohradetail zápasu
JAR M15 Pretoria - tvrdý
01.10.19
1. kolo
vs. Chrisjan Van Wyk2-6, 6-3, 5-7 prohradetail zápasu
JAR M15 Johannesburg - tvrdý
25.09.19
1. kolo
vs. Lance-Pierre Du Toit1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Zimbabwe M15 Harare - tvrdý
25.06.19
1. kolo
vs. Patrick Foley0-6, 2-6 prohradetail zápasu
Zimbabwe M15 Harare - tvrdý
20.06.19
2. kolo
vs. Benjamin Lock3-6, 0-6 prohradetail zápasu
19.06.19
1. kolo
vs. Patrick Foley2-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Portugal Portugal F16 - tvrdý
18.08.18
1. kolo kval.
vs. Osgar O'Hoisin4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Portugal Portugal F15 - tvrdý
11.08.18
1. kolo kval.
vs. Danail Banov4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Zimbabwe Zimbabwe F3 - tvrdý
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Taha Kapadia2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Zimbabwe Zimbabwe F2 - tvrdý
06.06.18
1. kolo
vs. Anurag Nenwani2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Zimbabwe Zimbabwe F1 - tvrdý
27.05.18
kvalifik.
vs. Jorge Blanco Guadalupe4-6, 3-6 prohradetail zápasu
26.05.18
1. kolo kval.
vs. Tanaka S Chabata5-7, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Uganda Uganda F1 - antuka
28.04.18
1. kolo kval.
vs. Dariusz Lipka0-6, 2-6 prohradetail zápasu
Zimbabwe Zimbabwe F3 - tvrdý
26.06.17
2. kolo kval.
vs. Vasilios Caripi4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Zimbabwe Zimbabwe F2 - tvrdý
19.06.17
2. kolo kval.
vs. Victor Segantini Bertoldo3-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
19.06.17
kvalifik.
vs. Hugo Largo1-6, 4-6 prohradetail zápasu
Zimbabwe Zimbabwe F1 - tvrdý
12.06.17
1. kolo kval.
vs. Mark Chigaazira1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Egypt Egypt F10 - tvrdý
20.03.17
1. kolo kval.
vs. Dmitrii Morozov2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt Egypt F9 - tvrdý
13.03.17
2. kolo kval.
vs. Mirko Cutuli0-6, 1-6 prohradetail zápasu
13.03.17
1. kolo kval.
vs. Quinn Wai Wong6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F23 - tvrdý
05.09.16
kvalifik.
vs. Fermin Tenti4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt Egypt F22 - tvrdý
29.08.16
1. kolo kval.
vs. Olly Sadler4-6, 0-6 prohradetail zápasu
Egypt Egypt F21 - tvrdý
22.08.16
1. kolo kval.
vs. Yuvraj Chaudhary6-4, 6-3 výhradetail zápasu
22.08.16
2. kolo kval.
vs. Tomas Frommel4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Zimbabwe Zimbabwe F3 - tvrdý
04.07.16
1. kolo kval.
vs. Shungu Mberengwa7-65, 6-2 výhradetail zápasu
<