INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mick Veldheer vs. Ken Onishi - Vzájemné zápasy
17.03.19 | 1. kolo kval. | Mick Veldheer | Ken Onishi | 7-5, 6-2 | detail zápasu | M15 Kofu | tvrdý |
Mick Veldheer form & Ken Onishi form
Mick Veldheer - poslední zápasy
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Henri Squire | 7-67, 3-6, 6-713 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Philip Florig | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.04.23 2. kolo | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Timofey Stepanov | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Gian Matias Di Natale | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. David Loccisano | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Aleksandr Bulitski | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Niccolo Baroni | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Lucas Poullain | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Adam Taylor | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
08.03.23 2. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 4-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 6-4, 6-73, 4-10 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Jeiden Saidizand | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
17.02.23 čtvrtfinále | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.23 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.23 kvalifik. | vs. Federico Bertuccioli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.23 2. kolo kval. | vs. Timofey Stepanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
19.01.23 čtvrtfinále | vs. Edas Butvilas | 7-65, 1-6, 1-3, - Mick Veldheer - skreč | detail zápasu | |
18.01.23 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
17.01.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Michal Krajci | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
25.11.22 čtvrtfinále | vs. Daniel Cukierman | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.22 2. kolo | vs. Neil Oberleitner | 7-65, 7-62 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Francois Musitelli | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Thantub Suksumrarn | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Ken Onishi - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Zsombor Velcz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Taisei Ichikawa | 3-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Marko Miladinovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
27.01.21 1. kolo | vs. Aristotelis Thanos | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
26.01.21 kvalifik. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.01.21 2. kolo kval. | vs. Maikel De Boes | 6-4, 3-6, 18-16 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Simone Roncalli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Simon Beaupain | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Hady El Kordy | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Amr Elsayed | 6-4, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Artem Zharkov | 1-0, Artem Zharkov - skreč | detail zápasu | |
M15 Hong - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.20 kvalifik. | vs. Kousuke Ogura | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Shohei Chikami | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Te - tvrdý | ||||
31.12.19 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.19 2. kolo | vs. Luke Saville | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Han-Chih Lin | 7-63, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Hao-Hsiang Liao | 6-77, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Ju-Hae Moon | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Cing-Yang Meng | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Seunghun Shin | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Suk Ann | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Oh-Hee Kwon | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.19 kvalifik. | vs. Young Seok Lee | 7-66, 2-0, Young Seok Lee - skreč | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Sin Woo Lee | 6-1, 6-76, 10-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Nicolas Bianchi | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 0-6, 0-6 | detail zápasu |