ZÁPAS
25.01.16 | 1. kolo | Mick Lescure | Petr Michnev | 6-3, 6-0 | France F3 | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Mick Lescure | Petr Michnev | |
1. podání % | 23/38 (61%) | 26/43 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/23 (87%) | 16/26 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/15 (80%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 22/43 (51%) | 6/38 (16%) |
Vyhrané body celkem | 54/81 (67%) | 27/81 (33%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mick Lescure vs. Petr Michnev - Vzájemné zápasy
25.01.16 | 1. kolo | Mick Lescure | Petr Michnev | 6-3, 6-0 | detail zápasu | France F3 | koberec |
Mick Lescure form & Petr Michnev form
Mick Lescure - poslední zápasy
M25 Quinta - tvrdý | ||||
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Naman Sharma | 6-6, - Mick Lescure - skreč | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Tibo Colson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.22 kvalifik. | vs. Julien De Cuyper | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Loann Massard | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.22 1. kolo kval. | vs. Julien Eon | 3-6, 7-5, 14-16 | detail zápasu | |
M15 Marbella - tvrdý | ||||
25.05.21 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
15.03.21 kvalifik. | vs. George Loffhagen | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Pierre Broquin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Maxence Beauge | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Batiste Klein | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Hong - tvrdý | ||||
07.01.20 kvalifik. | vs. Hanyi Liu | 6-73, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
06.01.20 1. kolo kval. | vs. Chattarin Wareesri | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Daniel Masur | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Sebastien Boltz | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Nevers - tvrdý I. | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Julien De Cuyper | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
09.08.19 čtvrtfinále | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Uriage - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Palma - tvrdý | ||||
28.06.19 2. kolo | vs. John Echeverria | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Carlos Alcaraz | 6-3, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Albano Olivetti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Grasse - antuka | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 7-63, 6-1 | detail zápasu |
Petr Michnev - poslední zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - skreč | detail zápasu | |
08.06.21 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detail zápasu |