ZÁPAS
13.05.19 | 1. kolo kval. | Michalis Sakellaridis | Davud Amirov | 6-2, 6-2 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Grécko
15.01.01, 23 Let
11 951 $
15.01.01, 23 Let
11 951 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
02.02.99, 25 Let
02.02.99, 25 Let
Michalis Sakellaridis vs. Davud Amirov - Vzájemné zápasy
15.08.22 | 1. kolo kval. | Michalis Sakellaridis | Davud Amirov | 6-0, 6-3 | detail zápasu | M15 Ueberlingen | antuka |
01.08.22 | 2. kolo kval. | Michalis Sakellaridis | Davud Amirov | 6-3, 1-6, 11-9 | detail zápasu | M15 Novi | antuka |
20.05.19 | 1. kolo kval. | Michalis Sakellaridis | Davud Amirov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
13.05.19 | 1. kolo kval. | Michalis Sakellaridis | Davud Amirov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
06.11.17 | 1. kolo kval. | Michalis Sakellaridis | Davud Amirov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Greece F8 | tvrdý |
Michalis Sakellaridis form & Davud Amirov form
Michalis Sakellaridis - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Demetris Azoides | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Leong Prickett | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-70, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Lech Gontar | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Bolla | 1-6, 7-62, 6-0, Andrea Bolla - skreč | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Chirag Duhan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-4, 6-73, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Axel Frechet | 2-6, 6-2, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariano Tammaro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeki Horoz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Khazime | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Abraham Asaba | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Zhao Zhao | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 6-1, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nyo Van Dyck | 2-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Fabien Salle | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Mattia Ricci | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Jozwicki | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Anthony Shumsky | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Thando Longwe-Smit | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Deji Thomas-Smith | 1-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 7-64, 4-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu |
Davud Amirov - poslední zápasy
M25 Doha - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Josh Reid | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Henri Haupt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Stijn Pel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Timo De Visser | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Louis Van Herck | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Tom Schonenberg | 1-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Gregor Ramskogler | 1-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Santibanez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Funk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Maxwell Smith | 5-7, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 6-3, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Puric | 7-5, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Ali Habib | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Besir Durguti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Christos Antonopoulos | 6-4, 6-71, 10-4 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Ognjen Pavlovic | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Tarik Sehovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Afan Nekovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Qing Lihao | 6-2, 6-74, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Chukang Wang | 0-6, 1-4, - Davud Amirov - skreč | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Strahinja Cejovic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Danilo Raicevic | 6-74, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Alec Beckley | 2-6, 4-6 | detail zápasu |