ZÁPAS
10.10.19 | 2. kolo | Michal Konecny | Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | M15 Bad | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Michal Konecny | Evan Furness | |
1. podání % | 70/104 (67%) | 52/88 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 46/70 (66%) | 36/52 (69%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/34 (44%) | 18/36 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/4 (100%) | 5/8 (63%) |
Vyhrané body z returnu | 34/88 (39%) | 43/104 (41%) |
Vyhrané body celkem | 95/192 (49%) | 97/192 (51%) |
Dvojchyby | 4 | 7 |
Esa | 11 | 8 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Michal Konecny | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Evan Furness | |
0-0, 0-15 | ||
Michal Konecny | 1-1 | |
0-0, 15-15, 40-A[BP] | ||
1-2 | Evan Furness | |
0-0 | ||
Michal Konecny | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
2-3 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Michal Konecny | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Michal Konecny | 3-5 | |
0-0 | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Evan Furness | |
0-0, 15-15, 40-40 | ||
Michal Konecny | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Evan Furness | |
0-0, 15-0 | ||
Michal Konecny | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Michal Konecny | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Evan Furness | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Michal Konecny | 3-4 | |
0-0, 15-15 | ||
4-4 | Evan Furness | |
0-0, 0-15 | ||
Michal Konecny | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Evan Furness | |
Michal Konecny | 5-6 | |
6-6 | Evan Furness | |
7-68 |
3 | ||
Michal Konecny | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40 | ||
1-0 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-0 | Evan Furness | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
4-1 | Evan Furness | |
0-0 | ||
Michal Konecny | 4-2 | |
5-2 | Evan Furness | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Michal Konecny | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Michal Konecny vs. Evan Furness - Vzájemné zápasy
10.10.19 | 2. kolo | Michal Konecny | Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | detail zápasu | M15 Bad | koberec |
Michal Konecny form & Evan Furness form
Michal Konecny - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.04.21 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
10.07.20 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 7-63, 5-7, - Michal Konecny - skreč | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Ondrej Styler | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Runhao Hua | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.20 čtvrtfinále | vs. Moez Echargui | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
01.11.19 čtvrtfinále | vs. Robin Stanek | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 6-78, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
25.10.19 čtvrtfinále | vs. Andrew Paulson | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Petr Nouza | 7-5, 4-6, 7-67 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
12.10.19 semifinále | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
08.10.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Yan Sabanin | 7-63, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Roi Ginat | 6-75, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Samuel Beren | 4-6, 0-3, - Michal Konecny - skreč | detail zápasu |
Evan Furness - poslední zápasy
M25 Hammamet - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Edas Butvilas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Johan Nikles | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Naples Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Alessandro Giannessi | 7-67, Alessandro Giannessi - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Milojevic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 1-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Henrique Rocha | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 3-4, - Evan Furness - skreč | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Antoine Hoang | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Emilien Voisin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. William Jucha | 6-4, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Dominik Koepfer | 6-76, - Evan Furness - skreč | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Gael Monfils | 3-6, 0-2, - Evan Furness - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Steven Diez | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 4-6, 0-4, - Evan Furness - skreč | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
25.03.23 semifinále | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Harold Mayot | 6-1, 6-4 | detail zápasu |