ZÁPAS
25.06.20 | 1. kolo | Michael Vrbensky | Dalibor Svrcina | 6-1, 6-4 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 30-15 | ||
Michael Vrbensky | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-40 | ||
2-0 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Michael Vrbensky | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
4-0 | Dalibor Svrcina | |
0-0 | ||
Michael Vrbensky | 5-0 | |
5-1 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
6-1 |
2 | ||
Michael Vrbensky | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 40-40 | ||
1-0 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Michael Vrbensky | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
3-0 | Dalibor Svrcina | |
0-0 | ||
Michael Vrbensky | 3-1 | |
4-1 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-15, 40-30[BP], 40-A | ||
Michael Vrbensky | 4-2 | |
0-0, 0-30, 30-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Michael Vrbensky | 5-3 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
5-4 | Dalibor Svrcina | |
0-0, 0-30, 15-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Michael Vrbensky vs. Dalibor Svrcina - Vzájemné zápasy
25.06.20 | 1. kolo | Michael Vrbensky | Dalibor Svrcina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Michael Vrbensky form & Dalibor Svrcina form
Michael Vrbensky - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Dino Prizmic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Botond Kisantal | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Jaime Faria | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Evan Furness | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Siim Troost | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Joao Domingues | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 5-7, 7-64 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 7-63, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Zizou Bergs | - | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Aziz Dougaz | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Liam Draxl | 6-74, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Colin Markes | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Damien Wenger | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ivan Denisov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Nicholas David Ionel | 7-67, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Samuel Brosset | 5-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |
Dalibor Svrcina - poslední zápasy
New Delhi - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Tristan Boyer | 6-72, 6-71 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 7-5, 1-4, - Dalibor Svrcina - skreč | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Sumit Nagal | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Mukund Sasikumar | 6-76, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Omar Jasika | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Oliver Crawford | 6-76, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-2, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
23.09.23 2. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Zhe Li | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stanford Challenger - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 3-6 | detail zápasu |