ZÁPAS
13.12.16 | 1. kolo | Michael Linzer | Nicolas Bianchi | 6-1, 6-0 | Uruguay F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Michael Linzer | Nicolas Bianchi | |
1. podání % | 10/33 (30%) | 23/50 (46%) |
Vyhrané body z 1.podání | 8/10 (80%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/23 (74%) | 12/27 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 31/50 (62%) | 8/33 (24%) |
Vyhrané body celkem | 56/83 (67%) | 27/83 (33%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
10.11.96, 27 Let
10.11.96, 27 Let
Michael Linzer vs. Nicolas Bianchi - Vzájemné zápasy
13.12.16 | 1. kolo | Michael Linzer | Nicolas Bianchi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Uruguay F3 | antuka |
Michael Linzer form & Nicolas Bianchi form
Michael Linzer - poslední zápasy
Rio De - antuka | ||||
23.11.17 1. kolo | vs. Rogerio Dutra Da Silva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 6-0, 2-6, 0-2, - Michael Linzer - skreč | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
28.10.17 2. kolo kval. | vs. Roberto Marcora | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
23.10.17 kvalifik. | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 7-64, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.10.17 1. kolo kval. | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.17 2. kolo kval. | vs. Mariano Kestelboim | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 1-2, - Michael Linzer - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.10.17 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.17 1. kolo | vs. Guilherme Clezar | 6-3, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
06.10.17 čtvrtfinále | vs. Andrea Collarini | 7-5, 6-74, 0-3, - Michael Linzer - skreč | detail zápasu | |
04.10.17 2. kolo | vs. Andrej Martin | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.17 1. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
06.09.17 1. kolo | vs. Gonzalo Escobar | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Quito Challenger - antuka | ||||
30.08.17 2. kolo | vs. Gerald Melzer | 6-711, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo | vs. Agustin Velotti | 7-62, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
16.08.17 2. kolo | vs. Nicolas Jarry | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.17 1. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Floridablanca Challenger - antuka | ||||
10.08.17 čtvrtfinále | vs. Facundo Arguello | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.08.17 2. kolo | vs. Alejandro Falla | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
30.07.17 kvalifik. | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.07.17 1. kolo kval. | vs. Jerzy Janowicz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.17 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
18.07.17 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.17 kvalifik. | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.17 2. kolo kval. | vs. Lukas Ruepke | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Poprad Tatry - antuka | ||||
21.06.17 2. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 2-6, 1-4, - Michael Linzer - skreč | detail zápasu | |
20.06.17 1. kolo | vs. Petr Michnev | 6-75, 7-69, 6-4 | detail zápasu | |
Italy F16 - antuka | ||||
09.06.17 semifinále | vs. Andrea Collarini | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Nicolas Bianchi - poslední zápasy
M15 Perugia - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Luciano Carraro | 7-5, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Llanes | 6-0, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Francisco Llanes | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.03.21 kvalifik. | vs. Nicolas Bruna | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-2, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Ignacio Cuzzani | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Gaston Erhardt | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Boruch Skierkier | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Juan Martin Fumeaux | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Junin - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Santiago Bramajo | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
02.10.19 kvalifik. | vs. Agustin Riquelme | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Gessner | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Luciano Carraro | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Bruno Britez | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Horgen - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 6-79, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Federico Lucini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Nicolas Alberto Arreche | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Mattia Barducci | 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Tommaso Vescovi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.07.19 kvalifik. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Rondoni | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Buenos - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 4-6, 4-6 | detail zápasu |