ZÁPAS
04.10.18 | 2. kolo | Michael Geerts | Lorenzo Brunetti | 6-2, 6-1 | Tunisia F34 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Michael Geerts | Lorenzo Brunetti | |
1. podání % | 25/34 (74%) | 37/49 (76%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/25 (96%) | 20/37 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/9 (56%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/49 (53%) | 5/34 (15%) |
Vyhrané body celkem | 55/83 (66%) | 28/83 (34%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Lorenzo Brunetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Michael Geerts | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Lorenzo Brunetti | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Michael Geerts | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Lorenzo Brunetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Michael Geerts | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Lorenzo Brunetti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Michael Geerts | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Lorenzo Brunetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Michael Geerts | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Lorenzo Brunetti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Michael Geerts | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Lorenzo Brunetti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-1 | Lorenzo Brunetti | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Michael Geerts | 5-1 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
27.06.95, 28 Let
27.06.95, 28 Let
Michael Geerts vs. Lorenzo Brunetti - Vzájemné zápasy
04.10.18 | 2. kolo | Michael Geerts | Lorenzo Brunetti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Tunisia F34 | tvrdý |
Michael Geerts form & Lorenzo Brunetti form
Michael Geerts - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Filip Krajinovic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Elias Ymer | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Peter Buldorini | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Keegan Smith | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Jaime Faria | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Oscar Otte | 5-7, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Mark Lajal | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Charles Broom | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Liam Gavrielides | 7-67, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Steven Diez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Jaime Faria | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-73, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Hynek Barton | 7-5, 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Stijn Slump | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 6-77, 4-6 | detail zápasu |
Lorenzo Brunetti - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Christos Keisidis | 0-2, - Lorenzo Brunetti - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Matteo De Vincentis | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 3-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Ajay Pruthvi Nemakal | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Miles Jones | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Majed Kilani | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.07.19 kvalifik. | vs. Miles Jones | 6-1, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Amatiste | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Erik Crepaldi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 5-7, 6-4, 4-0, Ignacio Carou - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Mauro De Maio | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.07.19 kvalifik. | vs. Mauro De Maio | 6-0, 3-6, 15-13 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Marc Monclus Matamala | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Reggio - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
Tunisia F43 - tvrdý | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Steven Diez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.18 1. kolo | vs. Finn Bass | 6-0, 2-0, Finn Bass - skreč | detail zápasu | |
Tunisia F42 - tvrdý | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Dustin Goldenberg | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Jacopo Bartolini | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Shayan Shooshtarian | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F41 - tvrdý | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Sami Achour | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F40 - tvrdý | ||||
15.11.18 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 3-6, 3-6 | detail zápasu |