ZÁPAS
25.07.16 | 1. kolo | Maximiliano Colorado Zavala | Ivan Liutarevich | 4-6, 6-1, 6-2 | Estonia F1 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Maximiliano Colorado Zavala | Ivan Liutarevich | |
1. podání % | 41/70 (59%) | 34/76 (45%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/41 (71%) | 23/34 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 22/29 (76%) | 18/42 (43%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 35/76 (46%) | 19/70 (27%) |
Vyhrané body celkem | 86/146 (59%) | 60/146 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 10 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
USA
06.12.95, 28 Let
06.12.95, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Maximiliano Colorado Zavala vs. Ivan Liutarevich - Vzájemné zápasy
25.07.16 | 1. kolo | Maximiliano Colorado Zavala | Ivan Liutarevich | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | Estonia F1 | antuka |
Maximiliano Colorado Zavala form & Ivan Liutarevich form
Maximiliano Colorado Zavala - poslední zápasy
Mexico F6 - tvrdý | ||||
20.11.17 2. kolo kval. | vs. Ivar Aramburu Contreras | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. David Koch Carrillo | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Portugal F12 - tvrdý | ||||
17.07.17 kvalifik. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Russell Henderson | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Netherlands F4 - antuka | ||||
10.07.17 kvalifik. | vs. Linus Krohn | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Marvin Schramm | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Germany F6 - antuka | ||||
03.07.17 kvalifik. | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Jochen Bertsch | 6-77, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Germany F5 - antuka | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Tim Buttner | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Germany F4 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Noah Prehn | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Jason Jeremy Hildebrandt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F13 - tvrdý | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Erik Everett | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.04.17 2. kolo kval. | vs. Austen Huang | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F46 - tvrdý | ||||
14.11.16 2. kolo kval. | vs. Ivan Kalinin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F45 - tvrdý | ||||
07.11.16 2. kolo kval. | vs. Nicolas Barz | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Norway F3 - tvrdý I. | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Hidekazu Ina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
31.10.16 kvalifik. | vs. Marcus Mansson | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Norway F2 - tvrdý I. | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Mikael Joakim | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.16 kvalifik. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.16 1. kolo kval. | vs. Yann Marti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Belgium F14 - antuka | ||||
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Nicholas Rennie | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F27 - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Francesco Bessire | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Belgium F11 - antuka | ||||
23.08.16 1. kolo | vs. Loic Cloes | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Kurt Lacount | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
22.08.16 kvalifik. | vs. Simon Carr | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F26 - antuka | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. David De Leon Elias | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Riccardo Maiga | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Estonia F1 - antuka | ||||
27.07.16 2. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.07.16 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Martin Valdo Randpere | 7-62, 7-63 | detail zápasu |
Ivan Liutarevich - poslední zápasy
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Guerrieri | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Evgeny Philippov | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Markus Molder | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 kvalifik. | vs. Thorben Sannen | 6-1, 3-0, Thorben Sannen - skreč | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Poullain | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mark Whitehouse | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.23 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 2-6, - Ivan Liutarevich - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Michal Mikula | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Vilnus Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Yanki Erel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Victor Barrere | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Yannick Mertens | 5-7, 6-79 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
11.08.22 čtvrtfinále | vs. Yanki Erel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.22 2. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 6-72, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu |