ZÁPAS
19.07.17 | 1. kolo | Maximilian Neuchrist | Rrezart Cungu | 6-0, 1-0, - skreč | Germany F8 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Maximilian Neuchrist | Rrezart Cungu | |
1. podání % | 11/16 (69%) | 24/30 (80%) |
Vyhrané body z 1.podání | 9/11 (82%) | 9/24 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/5 (60%) | 1/6 (17%) |
Vyhrané body z returnu | 20/30 (67%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané body celkem | 32/46 (70%) | 14/46 (30%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Maximilian Neuchrist vs. Rrezart Cungu - Vzájemné zápasy
19.07.17 | 1. kolo | Maximilian Neuchrist | Rrezart Cungu | 6-0, 1-0, Rrezart Cungu - skreč | detail zápasu | Germany F8 | antuka |
Maximilian Neuchrist form & Rrezart Cungu form
Maximilian Neuchrist - poslední zápasy
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. August Holmgren | 2-6, - Maximilian Neuchrist - skreč | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Petr Nouza | 6-75, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Eriksson | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Gauthier Onclin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Nick Chappell | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Federico Gaio | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Janvier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jules Marie | 2-6, 7-63, 7-64 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Marterer | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Bagnis | 7-66, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
16.07.23 kvalifik. | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 4-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
Milan Challenger - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Federico Gaio | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Christian Langmo | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu |
Rrezart Cungu - poslední zápasy
Banja Luka - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Louis Tessa | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
15.06.23 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Kristijan Juhas | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Guy Den Ouden | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Chukang Wang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Darwin Blanch | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.23 2. kolo | vs. Arthur Gea | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Yanaki Milev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Arthur Gea | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maik Steiner | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | detail zápasu |