ZÁPAS
17.02.20 | 2. kolo kval. | Maxime Mora | Pol Sanchez Vinas | 6-1, 6-2 | M15 Paguera | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
29.09.01, 22 Let
29.09.01, 22 Let
Maxime Mora vs. Pol Sanchez Vinas - Vzájemné zápasy
17.02.20 | 2. kolo kval. | Maxime Mora | Pol Sanchez Vinas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Paguera | antuka |
30.09.19 | 2. kolo kval. | Maxime Mora | Pol Sanchez Vinas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M15 Sabadell | antuka |
Maxime Mora form & Pol Sanchez Vinas form
Maxime Mora - poslední zápasy
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Max Dahlin | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Max Alcala Gurri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Valentin Lapalu | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Matteo Martineau | 2-6, 7-67, 6-72 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Jonas Schaer | 6-3, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-73, 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Stijn Paardekooper | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 1-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
02.07.23 semifinále | vs. Tibo Colson | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Henri Squire | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Alessio Basile | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Paul Cayre | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Antoine Hoang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Benjamin Martin | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Luis Francisco | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Pierre Delage | 5-7, 1-6 | detail zápasu |
Pol Sanchez Vinas - poslední zápasy
M25 Bagneres - tvrdý | ||||
30.08.21 kvalifik. | vs. Mikail Alimli | 3-6, 0-4, - Pol Sanchez Vinas - skreč | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Baptiste Zambelli | 7-5, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Guayaquil - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Juan Diego Rojas | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Portoviejo - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 6-0, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Maxime Mora | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Pietro Pirolt | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Peter Sallay | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Mesquida Berg | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.11.19 kvalifik. | vs. Cameron Henricy Trigolos | 6-4, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Perez Ramos | 6-74, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Miguel Perez Pena | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Francisco Cabral | 2-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Miguel Briega Ramos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Maxime Mora | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Andreas Anastasis Lavdas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Alex Martinez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Leonardo Catani | 6-1, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Guelfo Baldovinetti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
05.09.19 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-4, 6-4 | detail zápasu |