ZÁPAS
16.02.20 | 1. kolo kval. | Maxime Mora | Lazar Vojinovic | 6-2, 6-4 | M15 Paguera | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
15.03.99, 25 Let
15.03.99, 25 Let
Maxime Mora vs. Lazar Vojinovic - Vzájemné zápasy
16.02.20 | 1. kolo kval. | Maxime Mora | Lazar Vojinovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Paguera | antuka |
Maxime Mora form & Lazar Vojinovic form
Maxime Mora - poslední zápasy
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Max Dahlin | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Max Alcala Gurri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Valentin Lapalu | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Matteo Martineau | 2-6, 7-67, 6-72 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Jonas Schaer | 6-3, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-73, 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Stijn Paardekooper | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 1-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
02.07.23 semifinále | vs. Tibo Colson | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Henri Squire | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Alessio Basile | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Paul Cayre | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Antoine Hoang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Benjamin Martin | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Luis Francisco | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Pierre Delage | 5-7, 1-6 | detail zápasu |
Lazar Vojinovic - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Aleksa Pisaric | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-79, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Bingyu Yu | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Yi Ke Li | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Marco Furlanetto | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Nikita Zavhorodko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Giammarco Gandolfi | 7-66, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Rafael Grosu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Bautista Vilicich | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Toby Martin | 7-5, 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Obrad Markovski | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Luca Nari | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Ids Waterbolk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Lucio Ratti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Diego Ignacio Munoz Gajardo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Sergei Pogosian | 6-3, 6-75, 10-12 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Marko Andrejic | 2-6, 0-2, - Lazar Vojinovic - skreč | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Przemyslaw Michocki | 2-6, 2-6 | detail zápasu |