ZÁPAS
17.07.19 | 1. kolo | Maxim Ratniuk | Oleg Prihodko | 7-5, 3-3, - skreč | M15 Parnu | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Maxim Ratniuk | Oleg Prihodko | |
1. podání % | 41/59 (69%) | 34/63 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/41 (66%) | 20/34 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/18 (50%) | 15/29 (52%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 28/63 (44%) | 23/59 (39%) |
Vyhrané body celkem | 64/122 (52%) | 58/122 (48%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Maxim Ratniuk | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Oleg Prihodko | |
0-0 | ||
Maxim Ratniuk | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 | Oleg Prihodko | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maxim Ratniuk | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Oleg Prihodko | |
0-0 | ||
Maxim Ratniuk | 4-2 | |
5-2 | Oleg Prihodko | |
Maxim Ratniuk | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Oleg Prihodko | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Maxim Ratniuk | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
6-5 | Oleg Prihodko | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
7-5 |
2 | ||
Maxim Ratniuk | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Oleg Prihodko | |
0-0 | ||
2-1 | Oleg Prihodko | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Maxim Ratniuk | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
3-2 | Oleg Prihodko | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Maxim Ratniuk | 3-3 | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Maxim Ratniuk vs. Oleg Prihodko - Vzájemné zápasy
17.07.19 | 1. kolo | Maxim Ratniuk | Oleg Prihodko | 7-5, 3-3, Oleg Prihodko - skreč | detail zápasu | M15 Parnu | antuka |
03.07.19 | 1. kolo | Oleg Prihodko | Maxim Ratniuk | 3-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | M15 Wroclaw | antuka |
Maxim Ratniuk form & Oleg Prihodko form
Maxim Ratniuk - poslední zápasy
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Daniel Ibragimov | 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Rapaeli Khatchapuridze | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Timofei Derepasko | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Luis Francisco | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Ilia Simakin | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.22 1. kolo | vs. Marko Topo | 6-2, Marko Topo - skreč | detail zápasu | |
01.03.22 kvalifik. | vs. Egor Novikov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.22 kvalifik. | vs. Mikhail Minakov | 6-3, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Egor Novikov | 6-1, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 7-62, 6-72, 6-70 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.04.21 1. kolo | vs. Igor Kudriashov | 6-0, 3-0, Igor Kudriashov - skreč | detail zápasu | |
05.04.21 kvalifik. | vs. Timur Kiuamov | 6-4, 6-75, 12-10 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Maksim Starostin | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Oleg Prihodko - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Mika Brunold | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.04.24 finále | vs. Facundo Juarez | 6-3, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.24 semifinále | vs. Evgenii Tiurnev | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.04.24 čtvrtfinále | vs. Stefan Palosi | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Henrik Wiersholm | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Alexandros Skorilas | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Jacob Bradshaw | 6-74, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Markus Malaszszak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Adrian Bodmer | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Zura Tkemaladze | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 6-74, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
14.01.24 finále | vs. Hazem Naow | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Denys Klok | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Darrshan Suresh | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
07.01.24 finále | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-77, 6-0 | detail zápasu | |
06.01.24 semifinále | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Curzio Manucci | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mehdi Sadaoui | 7-62, 6-3 | detail zápasu |