ZÁPAS
16.10.19 | 1. kolo | Maxim Ratniuk | Artsiom Bardzin | 6-0, 6-2 | M15 Bukhara | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Maxim Ratniuk | Artsiom Bardzin | |
1. podání % | 31/41 (76%) | 29/45 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/31 (84%) | 13/29 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/10 (50%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/45 (60%) | 10/41 (24%) |
Vyhrané body celkem | 58/86 (67%) | 28/86 (33%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Maxim Ratniuk | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 30-0 | ||
Maxim Ratniuk | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maxim Ratniuk | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maxim Ratniuk | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Maxim Ratniuk | 4-0 | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
Maxim Ratniuk | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Maxim Ratniuk | 5-2 | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
16.10.00, 23 Let
16.10.00, 23 Let
Maxim Ratniuk vs. Artsiom Bardzin - Vzájemné zápasy
16.10.19 | 1. kolo | Maxim Ratniuk | Artsiom Bardzin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M15 Bukhara | tvrdý |
Maxim Ratniuk form & Artsiom Bardzin form
Maxim Ratniuk - poslední zápasy
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.22 2. kolo kval. | vs. Daniel Ibragimov | 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Rapaeli Khatchapuridze | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.07.22 2. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Timofei Derepasko | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Paul Woerner | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Luis Francisco | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 6-4, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Mehmet Onur Turgut | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Mikhail Fufygin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Ilia Simakin | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.22 1. kolo | vs. Marko Topo | 6-2, Marko Topo - skreč | detail zápasu | |
01.03.22 kvalifik. | vs. Egor Novikov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý I. | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.22 kvalifik. | vs. Mikhail Minakov | 6-3, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Egor Novikov | 6-1, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 7-62, 6-72, 6-70 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.04.21 1. kolo | vs. Igor Kudriashov | 6-0, 3-0, Igor Kudriashov - skreč | detail zápasu | |
05.04.21 kvalifik. | vs. Timur Kiuamov | 6-4, 6-75, 12-10 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Maksim Starostin | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Artsiom Bardzin - poslední zápasy
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Bekhzod Rasamatov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Samandar Azamatov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Shipilov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Grigoriy Korobeynikov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Michal Wozniak | Michal Wozniak - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.08.19 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Leon C Roider | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Boris Butulija | 3-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.18 1. kolo kval. | vs. Sundet Nagimetov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Lukas Mugevicius | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Stepan Beresnev | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Martin Beran | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Yannai Barkai | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Vitalii Shcherba | 4-6, 1-6 | detail zápasu |