ZÁPAS
01.03.20 | 2. kolo kval. | Maxence Broville | Shunsuke Nakagawa | 6-2, 6-2 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Japonsko
07.03.00, 24 Let
07.03.00, 24 Let
Maxence Broville vs. Shunsuke Nakagawa - Vzájemné zápasy
01.03.20 | 2. kolo kval. | Maxence Broville | Shunsuke Nakagawa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Maxence Broville form & Shunsuke Nakagawa form
Maxence Broville - poslední zápasy
M15 Tehran - antuka | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Sina Moghimi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 6-3, 3-6, 0-1, - Maxence Broville - skreč | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tacarigua - tvrdý | ||||
30.04.23 finále | vs. Ezekiel Clark | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
29.04.23 semifinále | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Victor Lilov | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tacarigua - tvrdý | ||||
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Amaury Raynel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Justin Roberts | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Leo Vithoontien | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Lucas Poullain | 2-6, 3-3, - Maxence Broville - skreč | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Denys Klok | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Leonardo Catani | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Hazem Naow | 6-3, 3-6, 1-4, - Maxence Broville - skreč | detail zápasu | |
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Hanwen Li | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Torello - tvrdý | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Roger Ordeig | - | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Maxime Mora | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Leopold Zima | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Shunsuke Nakagawa - poslední zápasy
M15 Nishi - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Yu Maeda | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Yeongseok Jeong | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Yan Bai | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Shuta Takayama | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Seiya Nakanishi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Seongbin Sim | 6-2, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Yuhei Kono | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.12.23 kvalifik. | vs. Hiroki Sakagawa | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
25.12.23 1. kolo kval. | vs. Yusuke Kusuhara | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Collin Altamirano | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Ryotaro Taguchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Kenta Nakamura | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Karuizawa - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Shunrou Takeshima | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 7-66, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Thomas George Brun | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Rayen Hermassi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Attila Hueller-Varga | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Ye Cong Mo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Omar Brigida | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Sebastian Sorger | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Jinpeng Tang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Yuttana Charoenphon | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tsukuba - tvrdý | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Tomohiro Masabayashi | 5-7, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
27.03.23 kvalifik. | vs. Ko Suzuki | 2-6, 4-6 | detail zápasu |