ZÁPAS
13.11.19 | 1. kolo | Maxence Broville | Milan Welte | 6-2, 6-2 | M15 Villers | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Maxence Broville | Milan Welte | |
1. podání % | 22/44 (50%) | 33/52 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/22 (86%) | 16/33 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/22 (55%) | 8/19 (42%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 28/52 (54%) | 13/44 (30%) |
Vyhrané body celkem | 59/96 (61%) | 37/96 (39%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa | 6 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Maxence Broville | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
3-0 | Milan Welte | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maxence Broville | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-0 | Milan Welte | |
0-0 | ||
Maxence Broville | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
5-2 | Milan Welte | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Maxence Broville | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Milan Welte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maxence Broville | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Milan Welte | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Maxence Broville | 2-2 | |
0-0 | ||
Maxence Broville | 4-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Maxence Broville vs. Milan Welte - Vzájemné zápasy
26.10.22 | 1. kolo | Milan Welte | Maxence Broville | 6-4, 7-64 | detail zápasu | M25 Sarreguemines | koberec |
13.11.19 | 1. kolo | Maxence Broville | Milan Welte | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Villers | tvrdý I. |
Maxence Broville form & Milan Welte form
Maxence Broville - poslední zápasy
M15 Tehran - antuka | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Sina Moghimi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 6-3, 3-6, 0-1, - Maxence Broville - skreč | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tacarigua - tvrdý | ||||
30.04.23 finále | vs. Ezekiel Clark | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
29.04.23 semifinále | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Victor Lilov | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tacarigua - tvrdý | ||||
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Amaury Raynel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Justin Roberts | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Leo Vithoontien | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Lucas Poullain | 2-6, 3-3, - Maxence Broville - skreč | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Denys Klok | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Leonardo Catani | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Hazem Naow | 6-3, 3-6, 1-4, - Maxence Broville - skreč | detail zápasu | |
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Hanwen Li | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Torello - tvrdý | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Roger Ordeig | - | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.23 kvalifik. | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Maxime Mora | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Leopold Zima | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Milan Welte - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Andrea Guerrieri | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 2-6, 7-67, 7-61 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ben Weintraub | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-2, 5-7, 10-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikolaos Chatziavraam | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. David Quayle | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Lech Gontar | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Jakub Filip | 3-6, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Vit Kalina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Lewie Lane | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hugo Schott | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Mayeul Darras | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Louis Dussin | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Liova Ajavon | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Felix Balshaw | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Valentin Faure | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Affolter | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Taym Alazmeh | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Luca Wiedenmann | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Vincent Marysko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Andre Steinbach | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.23 2. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.08.23 1. kolo | vs. Facundo Yunis | 7-5, 6-3 | detail zápasu |