ZÁPAS
22.10.18 | kvalifik. | Maxence Bertimon | Pavle Daljev | 7-63, 6-1 | Germany F16 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
20.09.99, 24 Let
20.09.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
23.02.92, 32 Let
23.02.92, 32 Let
Maxence Bertimon vs. Pavle Daljev - Vzájemné zápasy
22.10.18 | kvalifik. | Maxence Bertimon | Pavle Daljev | 7-63, 6-1 | detail zápasu | Germany F16 | tvrdý I. |
Maxence Bertimon form & Pavle Daljev form
Maxence Bertimon - poslední zápasy
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Leo Raquillet | 6-712, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. William Jucha | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Benjamin Martin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Damien Wenger | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Stijn Slump | 6-73, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Nico Rating | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Denys Klok | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Oscar Moraing | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Philippe Renard | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Samuel Puskar | 6-73, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.01.24 semifinále | vs. Ryuki Matsuda | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Florent Bax | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Natsuki Yamamoto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Mariano Tammaro | 6-77, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.23 kvalifik. | vs. Artur Kukasian | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Rocci | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-1, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Pavle Daljev - poslední zápasy
M25 Zlatibor - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Petar Jovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 6-72, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Goran Zivotic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Marko Maric | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Zhukov | 0-6, 3-6 | detail zápasu |