ZÁPAS
13.01.20 | 1. kolo kval. | Maxence Beauge | Louis Allen | 6-4, 6-3 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
23.01.00, 24 Let
23.01.00, 24 Let
Maxence Beauge vs. Louis Allen - Vzájemné zápasy
29.03.23 | 1. kolo | Maxence Beauge | Louis Allen | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
13.01.20 | 1. kolo kval. | Maxence Beauge | Louis Allen | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Maxence Beauge form & Louis Allen form
Maxence Beauge - poslední zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Paul Barbier Gazeu | 5-7, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Maxime Janvier | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Charlie Camus | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 0-2, - Maxence Beauge - skreč | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Alexis Berquier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Ryuki Matsuda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ilia Simakin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Loann Massard | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Tom Gentzsch | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Cyril Vandermeersch | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Romain Faucon | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-6, - Maxence Beauge - skreč | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ulises Blanch | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ramkumar Ramanathan | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Kris Van Wyk | 4-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Oliver Tarvet | 7-62, 6-4 | detail zápasu |
Louis Allen - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 0-6, 1-3, - Louis Allen - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Noel Larwig | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Sahej Maker | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Volpi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Safonov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Brian Bozemoj | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Martin Zeljenka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Andrei Precupescu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 3-6, 12-14 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Leon Formella | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Markus Wunder | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 5-7, 1-3, - Louis Allen - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Francois Musitelli | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Mehdi Benchakroun | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Lorusso | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Atharva Sharma | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Ye Cong Mo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Paul Armin Albrecht | 7-5, 6-3 | detail zápasu |