ZÁPAS
21.08.19 | 1. kolo | Max Houkes | Glenn Smits | 6-1, 6-2 | M15 Lambermont | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Max Houkes | Glenn Smits | |
1. podání % | 36/57 (63%) | 20/45 (44%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/36 (64%) | 10/20 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/21 (62%) | 9/25 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 26/45 (58%) | 21/57 (37%) |
Vyhrané body celkem | 62/102 (61%) | 40/102 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Glenn Smits | |
0-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Max Houkes | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
2-0 | Glenn Smits | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Max Houkes | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-1 | Glenn Smits | |
0-0 | ||
Max Houkes | 4-1 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
5-1 | Glenn Smits | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Max Houkes | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-0 | Glenn Smits | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, A-40[BP] | ||
Max Houkes | 2-0 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Glenn Smits | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Max Houkes | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
5-0 | Glenn Smits | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Max Houkes | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Glenn Smits | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
24.10.90, 33 Let
27 861 $
24.10.90, 33 Let
27 861 $
Max Houkes vs. Glenn Smits - Vzájemné zápasy
21.08.19 | 1. kolo | Max Houkes | Glenn Smits | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Lambermont | antuka |
Max Houkes form & Glenn Smits form
Max Houkes - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Catini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-69, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
01.03.24 semifinále | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 čtvrtfinále | vs. Corentin Denolly | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anthony Genov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 3-4, - Max Houkes - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Gonzalo Bueno | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-1, 2-0, Gastao Elias - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Salvatore Caruso | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Glenn Smits - poslední zápasy
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bega | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Louis Wessels | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Marlon Vankan | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-3, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Omar Giacalone | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
17.08.20 1. kolo kval. | vs. Gijs Brouwer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 7-63, 7-62 | detail zápasu | |
25.02.20 kvalifik. | vs. Alec Beckley | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Erbol Eldiyar Uulu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Ivan Liutarevich | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Stefan Seifert | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Cheraag Bajwa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Adrian Bodmer | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.12.19 2. kolo | vs. Marko Miladinovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.19 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.12.19 kvalifik. | vs. Daniil Gusev | 6-4, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Guney Ege Cetin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Dmitrii Baskov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Simon Anthony Ivanov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Hasan Ibrahim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Tadas Tarasevicius | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 6-4, 6-3 | detail zápasu |