ZÁPAS
02.08.19 | čtvrtfinále | Max Houkes | Fermin Tenti | 4-6, 6-1, 6-4 | M15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Max Houkes | Fermin Tenti | |
1. podání % | 46/77 (60%) | 85/120 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/46 (72%) | 47/85 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/31 (48%) | 18/35 (51%) |
Vyhrané break-bally | 5/21 (24%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 55/120 (46%) | 29/77 (38%) |
Vyhrané body celkem | 103/197 (52%) | 94/197 (48%) |
Dvojchyby | 6 | 1 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Max Houkes | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-2 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Max Houkes | 1-3 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-40 | ||
2-3 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0 | ||
Max Houkes | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Max Houkes | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
4-5 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Max Houkes | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 30-0 | ||
Max Houkes | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Max Houkes | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Max Houkes | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Max Houkes | 1-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Max Houkes | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-A[BP] | ||
2-2 | Fermin Tenti | |
0-0, 30-0, 30-40, 40-40 | ||
Max Houkes | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Fermin Tenti | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Max Houkes | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Fermin Tenti | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Max Houkes | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Max Houkes vs. Fermin Tenti - Vzájemné zápasy
14.11.22 | kvalifik. | Max Houkes | Fermin Tenti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Sao Leopoldo | antuka |
02.08.19 | čtvrtfinále | Max Houkes | Fermin Tenti | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Max Houkes form & Fermin Tenti form
Max Houkes - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-69, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
01.03.24 semifinále | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 čtvrtfinále | vs. Corentin Denolly | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anthony Genov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 3-4, - Max Houkes - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Gonzalo Bueno | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-1, 2-0, Gastao Elias - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Salvatore Caruso | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Fermin Tenti - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
16.03.24 čtvrtfinále | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 7-5, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tadeo David Ramirez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Franco Ribero | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tobia Grandinetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Mateo Matulovich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Valentin Basel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Valerio Aboian | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Valerio Aboian | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Valentin Basel | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 7-5 | detail zápasu |