ZÁPAS
05.01.20 | 1. kolo kval. | Max Cunat | Haithem Rabbouche | 6-0, 6-0 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
04.07.01, 22 Let
04.07.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Tunisko
01.06.04, 19 Let
01.06.04, 19 Let
Max Cunat vs. Haithem Rabbouche - Vzájemné zápasy
05.01.20 | 1. kolo kval. | Max Cunat | Haithem Rabbouche | 6-0, 6-0 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Max Cunat form & Haithem Rabbouche form
Max Cunat - poslední zápasy
M25 Vale - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ivan Lopez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Tomas Curras Abasolo | 4-6, 7-64, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Aditya Katticaren | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Johannes Ingildsen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Leo Poupinel | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Dean Thurner | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Ben Weintraub | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-4, 6-78, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo kval. | vs. Tobias Smoliner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.12.23 kvalifik. | vs. Ignasi Forcano | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-0, 3-0, Andrea Militi Ribaldi - skreč | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Mehdi Sadaoui | 7-63, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eleftherios Neos | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Noah Thurner | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Grigorios Samartsidis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Krcma | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Jonas Schaer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Raphael Vaksmann | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Marc Antoine Gaillard | 2-6, 1-3, - Max Cunat - skreč | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Nicolas Colne | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Sven Corbinais | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Philippe Renard | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Bagneres - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Haithem Rabbouche - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Romain Faucon | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Brian Bozemoj | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Matei Cristian Onofrei | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Daniel Ibragimov | 3-6, 1-2, - Haithem Rabbouche - skreč | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Esteban Djinbachian | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Curzio Manucci | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Max Cunat | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 0-6, 0-6 | detail zápasu |