ZÁPAS
01.08.17 | 1. kolo | Mauricio Echazu | Thales Turini | 6-1, - skreč | Colombia F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Mauricio Echazu | Thales Turini | |
1. podání % | 17/25 (68%) | 7/13 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 14/17 (82%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/8 (50%) | 0/6 (0%) |
Vyhrané break-bally | 2/2 (100%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 9/13 (69%) | 7/25 (28%) |
Vyhrané body celkem | 27/38 (71%) | 11/38 (29%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mauricio Echazu vs. Thales Turini - Vzájemné zápasy
01.08.17 | 1. kolo | Mauricio Echazu | Thales Turini | 6-1, Thales Turini - skreč | detail zápasu | Colombia F3 | antuka |
Mauricio Echazu form & Thales Turini form
Mauricio Echazu - poslední zápasy
Lima Challenger - antuka | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.20 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 4-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Franco Feitt | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Manuel Sanchez | 4-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.20 kvalifik. | vs. Alonso Alejandro Delgado | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
14.02.20 2. kolo | vs. Joshua Ortlip | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Alfredo Casso | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
07.02.20 2. kolo | vs. Maximiliano Estevez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Connor Farren | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Alfredo Perez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Rishabdev Raman | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Jose Olivares | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Paul Jubb | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Maxime Mora | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Joao Hinsching | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.19 kvalifik. | vs. Emiliano Troche | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Federico Zeballos | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
21.10.19 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Christian Oliveira | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
05.10.19 semifinále | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Justin Butsch | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.19 2. kolo | vs. Alejandro Licea | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Nicholas Shamma | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
29.09.19 finále | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.19 semifinále | vs. Cristian Rodriguez | 7-60, 4-2, Cristian Rodriguez - skreč | detail zápasu | |
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Felipe Mantilla | 7-5, 6-0 | detail zápasu |
Thales Turini - poslední zápasy
Brazil F9 - antuka | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Christian Lindell | 4-6, - Thales Turini - skreč | detail zápasu | |
Brazil F8 - antuka | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Javier Naser | 2-6, 6-3, 1-2, - Thales Turini - skreč | detail zápasu | |
Serbia F4 - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Aleksa Bucan | 5-7, 1-2, - Thales Turini - skreč | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Emil Reinberg | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Winnetka Challenger - tvrdý | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Guy Orly Iradukunda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sri Lanka - antuka | ||||
21.06.18 čtvrtfinále | vs. David Perez Sanz | 2-3, - Thales Turini - skreč | detail zápasu | |
20.06.18 2. kolo | vs. Chayanon Kaewsuto | 7-61, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Vijayant Malik | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Sri Lanka - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Sharmal Dissanayake | 6-75, - Thales Turini - skreč | detail zápasu | |
Brazil F4 - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Christian Lindell | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brazil F3 - antuka | ||||
07.05.18 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brazil F2 - antuka | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brazil F1 - antuka | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Carlos Eduardo Severino | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Peter Torebko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
India F4 - antuka | ||||
23.03.18 semifinále | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.18 čtvrtfinále | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.18 2. kolo | vs. Caio Silva | 7-64, Caio Silva - skreč | detail zápasu | |
20.03.18 1. kolo | vs. Siva Deep Kosaraju | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
India F3 - tvrdý | ||||
14.03.18 2. kolo | vs. Prajnesh Gunneswaran | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.18 1. kolo | vs. Chien-Hsun Lo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Brazil F4 - antuka | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Eduardo Dischinger | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Brazil F3 - antuka | ||||
22.11.17 2. kolo | vs. Tigre Hank | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo | vs. Asdrubal Gobernate | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Brazil F2 - antuka | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Nicolas Santos | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F36 - antuka | ||||
08.11.17 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
28.10.17 1. kolo kval. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
22.10.17 2. kolo kval. | vs. Sem Verbeek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.17 1. kolo kval. | vs. Matthew Leffler | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
30.09.17 2. kolo kval. | vs. Fabricio Neis | 7-63, 1-2, - Thales Turini - skreč | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
12.09.17 1. kolo | vs. Anton Desyatnik | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu |