Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
JAR
26.07.01, 22 Let
26.07.01, 22 Let
Matyas Fuele vs. Charl Morgan - Vzájemné zápasy
25.11.19 | kvalifik. | Matyas Fuele | Charl Morgan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Matyas Fuele form & Charl Morgan form
Matyas Fuele - poslední zápasy
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Brandon Perez | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
02.03.24 čtvrtfinále | vs. Branko Djuric | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 7-65, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Hesam Yazdi | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.01.24 semifinále | vs. Oleg Prihodko | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Ali Yazdani | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Parsa Ashjari | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Yanaki Milev | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Giulio Colacioppo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-74, 3-3, - Matyas Fuele - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Eric Vanshelboim | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Samuil Konov | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Sorger | 7-65, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Tomas Lanik | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 | vs. Ergi Kirkin | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Tyler Stice | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Adam Jilly | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Charl Morgan - poslední zápasy
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
06.10.21 kvalifik. | vs. Adit Sinha | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Goran Duquesne | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
25.11.19 kvalifik. | vs. Matyas Fuele | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Nikita Filatov | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Tom Leblanc Claverie Cazassus | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Pretoria - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Alexander Donski | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Johannesburg - tvrdý | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Alexander Donski | 0-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Feliksas Sakalauskas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Miles Jones | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Skander Ben Abdallah | 6-1, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Harare - tvrdý | ||||
29.06.19 semifinále | vs. Takanyi Garanganga | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.19 čtvrtfinále | vs. Dhruv Sunish | 7-63, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Rishi Reddy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda | 5-7, 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
24.06.19 kvalifik. | vs. Gerhardt Marius Becker | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Harare - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Joshua Howard-Tripp | 2-6, 6-1, 6-73 | detail zápasu | |
17.06.19 kvalifik. | vs. Rithwik Rajshekhar Raman | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-3, 6-76, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Oleg Khotkov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Mwendwa Mbithi | 7-64, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Razvan Baiant | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Joao Hinsching | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
06.12.17 1. kolo | vs. Milen Ianakiev | 6-70, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Flemming Peters | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Leonard Von Hindte | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Nicolas Van Gasse | 6-0, 6-3 | detail zápasu |