Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
04.09.99, 24 Let
04.09.99, 24 Let
Matvey Minin vs. Semen Pankin - Vzájemné zápasy
12.03.18 | kvalifik. | Matvey Minin | Semen Pankin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Russia F3 | tvrdý I. |
Matvey Minin form & Semen Pankin form
Matvey Minin - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-78, 10-6 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Rakotondrasoa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. David Naharro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lorenzo Gagliardo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Ivan Abramov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Miguel Perez Pena | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Lawrence Sciglitano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Noah Lopez | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Carlos Divar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Gregoire Gervail | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Simone Agostini | 7-65, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Kocic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Semen Pankin - poslední zápasy
M15 Winston - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Emile Hudd | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Vikas Deo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Jake Krug | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Finn Murgett | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Junior Tavarez Pichardo | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Adit Sinha | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Radomir Tomic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Petar Jovanovic | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Decatur - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Oliver Okonkwo | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Pittsburgh - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Ryan Dickerson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Holden Koons | 6-73, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 South - tvrdý | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Aidan Kim | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Nil Giraldez | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Sasha Trkulja | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Jean-Christian Morandais | 7-5, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Cooper Williams | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Ilya Rudiukov | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Daniil Kim | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Russia F3 - tvrdý I. | ||||
12.03.18 kvalifik. | vs. Matvey Minin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Mnushkin | 6-2, 6-74, 4-2, Dmitry Mnushkin - skreč | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Kudratilla Shonigmatov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Vladimir Polyakov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Fariduni Hamid | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Djurabeck Karimov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F2 - tvrdý I. | ||||
30.01.17 kvalifik. | vs. Ivan Davydov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Milan Radojkovic | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu |