ZÁPAS
09.07.19 | 1. kolo | Matvey Minin | Oleg Prihodko | 7-63, 7-64 | M15 Vilnius | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Matvey Minin | Oleg Prihodko | |
1. podání % | 43/74 (58%) | 47/88 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/43 (56%) | 34/47 (72%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/31 (65%) | 16/41 (39%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 4/4 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 38/88 (43%) | 30/74 (41%) |
Vyhrané body celkem | 82/162 (51%) | 80/162 (49%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 1 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Oleg Prihodko | |
0-0, 15-0 | ||
Matvey Minin | 0-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Oleg Prihodko | |
0-0 | ||
Matvey Minin | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
Matvey Minin | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-3 | Oleg Prihodko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Matvey Minin | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Oleg Prihodko | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Matvey Minin | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
5-5 | Oleg Prihodko | |
0-0 | ||
Matvey Minin | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Oleg Prihodko | |
0-0 | ||
7-63 |
2 | ||
Matvey Minin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Oleg Prihodko | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Matvey Minin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
1-2 | Oleg Prihodko | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Matvey Minin | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-3 | Oleg Prihodko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Matvey Minin | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Oleg Prihodko | |
0-0, 0-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Matvey Minin | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Oleg Prihodko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Matvey Minin | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Oleg Prihodko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
6-6 | Oleg Prihodko | |
0-0, 1-1, 1-2, 2-2, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Matvey Minin vs. Oleg Prihodko - Vzájemné zápasy
09.07.19 | 1. kolo | Matvey Minin | Oleg Prihodko | 7-63, 7-64 | detail zápasu | M15 Vilnius | antuka |
Matvey Minin form & Oleg Prihodko form
Matvey Minin - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-78, 10-6 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Rakotondrasoa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. David Naharro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lorenzo Gagliardo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Ivan Abramov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Miguel Perez Pena | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Lawrence Sciglitano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Noah Lopez | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Carlos Divar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Gregoire Gervail | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Simone Agostini | 7-65, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Kocic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Oleg Prihodko - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Henrik Wiersholm | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Alexandros Skorilas | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Jacob Bradshaw | 6-74, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Markus Malaszszak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Adrian Bodmer | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Zura Tkemaladze | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 6-74, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
14.01.24 finále | vs. Hazem Naow | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Denys Klok | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Darrshan Suresh | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
07.01.24 finále | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-77, 6-0 | detail zápasu | |
06.01.24 semifinále | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Curzio Manucci | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mehdi Sadaoui | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Millen Hurrion | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Matthew William Donald | 2-6, 7-69, - Oleg Prihodko - skreč | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu |