ZÁPAS
21.01.19 | 1. kolo kval. | Matvey Khomentovskiy | Zakhar Trapeznikov | 6-1, 6-1 | M15 Palmanova | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
07.04.98, 25 Let
07.04.98, 25 Let
Matvey Khomentovskiy vs. Zakhar Trapeznikov - Vzájemné zápasy
21.01.19 | 1. kolo kval. | Matvey Khomentovskiy | Zakhar Trapeznikov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Palmanova | antuka |
Matvey Khomentovskiy form & Zakhar Trapeznikov form
Matvey Khomentovskiy - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.02.20 čtvrtfinále | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.09.19 semifinále | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Zakhar Trapeznikov - poslední zápasy
M25 Sion - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Tibo Colson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Carlo Venturini | 5-7, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ronan Jachuck | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Renlong Pang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Boopathy Sakthivel | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Shenglin Zhuo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Ye Hongyu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 3-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Sierre - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.22 kvalifik. | vs. Ilias Zimmermann | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Benjamin Ginefri | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-1, 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.22 kvalifik. | vs. Benjamin Ginefri | 4-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Amaan Siddiqui | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Inaki Cabrera Bello | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
19.07.22 kvalifik. | vs. Carles Hernandez | 6-4, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Gabriel Elicha Navas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Jay Dylan Hara Friend | 6-2, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
22.03.22 kvalifik. | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Federico Campana | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Brian Campos Barrios | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Ezekiel Clark | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 6-71, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Girona - antuka | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu |