ZÁPAS
19.07.16 | 1. kolo | Matvey Khomentovskiy | Guillermo Rivera-Aranguiz | 6-2, 6-2 | Germany F8 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Matvey Khomentovskiy | Guillermo Rivera-Aranguiz | |
1. podání % | 27/41 (66%) | 28/40 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/27 (85%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/14 (71%) | 8/12 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 19/40 (48%) | 8/41 (20%) |
Vyhrané body celkem | 52/81 (64%) | 29/81 (36%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Matvey Khomentovskiy vs. Guillermo Rivera-Aranguiz - Vzájemné zápasy
19.07.16 | 1. kolo | Matvey Khomentovskiy | Guillermo Rivera-Aranguiz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Germany F8 | antuka |
Matvey Khomentovskiy form & Guillermo Rivera-Aranguiz form
Matvey Khomentovskiy - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.02.20 čtvrtfinále | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.09.19 semifinále | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Guillermo Rivera-Aranguiz - poslední zápasy
Santiago Challenger - antuka | ||||
04.03.17 2. kolo kval. | vs. Emilio Gomez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.17 1. kolo kval. | vs. Simon Navarro | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Chile F8 - antuka | ||||
20.12.16 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
19.12.16 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Chile F7 - antuka | ||||
12.12.16 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Chile F6 - antuka | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Alex Blumenberg | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Chile F5 - antuka | ||||
29.11.16 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
05.11.16 1. kolo kval. | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F11 - antuka | ||||
25.10.16 1. kolo | vs. Federico Coria | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
16.10.16 2. kolo kval. | vs. Joao Pedro Sorgi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.16 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Urruticoechea | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Colombia F5 - antuka | ||||
15.10.16 semifinále | vs. Alejandro Gomez | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.16 čtvrtfinále | vs. Michel Vernier | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.16 2. kolo | vs. Alejandro Pena Silva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.10.16 1. kolo | vs. Daniel Salazar Martinez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Colombia F4 - tvrdý | ||||
05.10.16 1. kolo | vs. Sebastian Serrano | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
25.09.16 kvalifik. | vs. Fernando Romboli | 7-62, 2-4, - Guillermo Rivera-Aranguiz - skreč | detail zápasu | |
24.09.16 2. kolo kval. | vs. Pedro Uribe | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Germany F8 - antuka | ||||
19.07.16 1. kolo | vs. Matvey Khomentovskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
09.07.16 1. kolo kval. | vs. Alberto Brizzi | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Argentina F9 - antuka | ||||
04.06.16 semifinále | vs. Juan Carlos Saez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.16 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
03.06.16 čtvrtfinále | vs. Hernan Casanova | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.05.16 1. kolo | vs. Alexandre Tsuchiya | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Argentina F8 - antuka | ||||
24.05.16 1. kolo | vs. Juan Carlos Saez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Argentina F7 - antuka | ||||
16.05.16 1. kolo | vs. Gaston-Arturo Grimolizzi | 6-75, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F15 - antuka | ||||
21.04.16 2. kolo | vs. Frederico Gil | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.16 1. kolo | vs. Filipp Kekercheni | 7-65, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F14 - antuka | ||||
14.04.16 2. kolo | vs. Kevin Krawietz | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.04.16 1. kolo | vs. Adrian Bodmer | 6-2, 6-4 | detail zápasu |