ZÁPAS
22.07.19 | kvalifik. | Matvey Khomentovskiy | Guga Tavadze | 6-1, 6-2 | M15 Telavi | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Gruzínsko
11.02.99, 25 Let
11.02.99, 25 Let
Matvey Khomentovskiy vs. Guga Tavadze - Vzájemné zápasy
22.07.19 | kvalifik. | Matvey Khomentovskiy | Guga Tavadze | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Telavi | antuka |
Matvey Khomentovskiy form & Guga Tavadze form
Matvey Khomentovskiy - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.02.20 čtvrtfinále | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.09.19 semifinále | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Guga Tavadze - poslední zápasy
M25 Telavi - antuka | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Henadzi Hrabavets | 3-5, - Guga Tavadze - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Julian Cash | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Luka Januashvili | 4-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Charalampos Fouzas | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Vito Dell'Elba | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
22.07.19 kvalifik. | vs. Matvey Khomentovskiy | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Portugal F16 - tvrdý | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Portugal F15 - tvrdý | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Eduardo Ribeiro | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Zidario Quitomina | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
24.07.18 2. kolo kval. | vs. Oleg Besednikov | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Roman Blokhin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Philipp Aleksanyan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Georgia F5 - antuka | ||||
08.06.15 kvalifik. | vs. Mykhailo Kvantaliani | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
11.05.15 1. kolo kval. | vs. Giorgi Loqapishvili | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.05.15 kvalifik. | vs. David Yedigaryan | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
11.05.15 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 3-6, 0-6 | detail zápasu |