ZÁPAS
25.10.16 | 1. kolo | Matteo Viola | Umberto Giovannini | 6-3, 6-2 | Italy F35 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Matteo Viola | Umberto Giovannini | |
1. podání % | 41/57 (72%) | 40/67 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/41 (54%) | 20/40 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/16 (50%) | 7/27 (26%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 40/67 (60%) | 27/57 (47%) |
Vyhrané body celkem | 70/124 (56%) | 54/124 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
18.10.97, 26 Let
18.10.97, 26 Let
Matteo Viola vs. Umberto Giovannini - Vzájemné zápasy
25.10.16 | 1. kolo | Matteo Viola | Umberto Giovannini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Italy F35 | antuka |
Matteo Viola form & Umberto Giovannini form
Matteo Viola - poslední zápasy
Forli 6 - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | - | detail zápasu | |
Francavilla Challenger - antuka | ||||
18.05.22 2. kolo | vs. Mate Valkusz | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Pavel Nejedly | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turin Challenger - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Arthur Fils | 6-3, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Forli 5 - tvrdý I. | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Forli 4 - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Forli 1 - tvrdý I. | ||||
04.01.22 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia 2 - antuka | ||||
15.12.21 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Forli 3 - tvrdý I. | ||||
09.12.21 2. kolo | vs. Aldin Setkic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.21 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 7-61, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Forli 2 - tvrdý I. | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Yannick Maden | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Jay Clarke | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Dominic Stricker | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Joao Sousa | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.10.21 kvalifik. | vs. Roberto Marcora | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-3, 3-6, 7-69 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 7-64, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.21 kvalifik. | vs. Maxime Janvier | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Yannick Mertens | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-73, 6-71 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-3, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Liam Broady | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
24.08.21 1. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Umberto Giovannini - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Qiulin Wang | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Sanz Muela | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Nicolas Ifi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Gregor Ramskogler | 7-63, 6-72, 12-10 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Kylian Collignon | 2-6, 6-2, 13-11 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Radhouane Kouni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacopo Bilardo | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Luc Fomba | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Alessandro Coccioli | 7-65, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Garcia Suarez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Samir Mustafin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Florian Broska | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Valentin Lapalu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Adam Majchrzak | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-3, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sam Hoskins | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Ewen Lumsden | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Pudney | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Rosenzweig | 6-71, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Leo Poupinel | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. David Gabor | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Mae Malige | 0-6, 1-6 | detail zápasu |