ZÁPAS
19.09.17 | 1. kolo | Matteo Viola | Sarp Agabigun | 6-1, 6-0 | Izmir Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Matteo Viola | Sarp Agabigun | |
1. podání % | 22/41 (54%) | 23/37 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/22 (77%) | 10/23 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/19 (74%) | 4/14 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/37 (62%) | 10/41 (24%) |
Vyhrané body celkem | 54/78 (69%) | 24/78 (31%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Matteo Viola | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Matteo Viola | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matteo Viola | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Matteo Viola | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matteo Viola | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matteo Viola | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Sarp Agabigun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matteo Viola | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Matteo Viola vs. Sarp Agabigun - Vzájemné zápasy
04.11.17 | 1. kolo kval. | Matteo Viola | Sarp Agabigun | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | Bratislava Challenger | tvrdý I. |
19.09.17 | 1. kolo | Matteo Viola | Sarp Agabigun | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Izmir Challenger | tvrdý |
Matteo Viola form & Sarp Agabigun form
Matteo Viola - poslední zápasy
Forli 6 - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | - | detail zápasu | |
Francavilla Challenger - antuka | ||||
18.05.22 2. kolo | vs. Mate Valkusz | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Pavel Nejedly | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turin Challenger - tvrdý I. | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Arthur Fils | 6-3, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Forli 5 - tvrdý I. | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Forli 4 - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Forli 1 - tvrdý I. | ||||
04.01.22 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maia 2 - antuka | ||||
15.12.21 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Forli 3 - tvrdý I. | ||||
09.12.21 2. kolo | vs. Aldin Setkic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.21 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 7-61, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Forli 2 - tvrdý I. | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Maxime Cressy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Yannick Maden | 1-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Jay Clarke | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Dominic Stricker | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Joao Sousa | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
06.10.21 kvalifik. | vs. Roberto Marcora | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Thanasi Kokkinakis | 6-3, 3-6, 7-69 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 7-64, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.21 kvalifik. | vs. Maxime Janvier | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Yannick Mertens | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-73, 6-71 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-3, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Liam Broady | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
24.08.21 1. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Sarp Agabigun - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - skreč | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
31.03.23 čtvrtfinále | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Antalya Challenger - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 čtvrtfinále | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.23 2. kolo | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
13.01.23 1. kolo | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 0-6 | detail zápasu |