ZÁPAS
17.09.17 | 2. kolo kval. | Matteo Donati | Vasile Antonescu | 6-3, 6-1 | Sibiu Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Matteo Donati | Vasile Antonescu | |
1. podání % | 32/42 (76%) | 30/56 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/32 (81%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/10 (60%) | 13/26 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 28/56 (50%) | 10/42 (24%) |
Vyhrané body celkem | 60/98 (61%) | 38/98 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 5 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Matteo Donati | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Vasile Antonescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Matteo Donati | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Vasile Antonescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Matteo Donati | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Vasile Antonescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Matteo Donati | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Vasile Antonescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Matteo Donati | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Vasile Antonescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matteo Donati | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Vasile Antonescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Matteo Donati | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Vasile Antonescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matteo Donati | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Vasile Antonescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Matteo Donati vs. Vasile Antonescu - Vzájemné zápasy
17.09.17 | 2. kolo kval. | Matteo Donati | Vasile Antonescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Sibiu Challenger | antuka |
Matteo Donati form & Vasile Antonescu form
Matteo Donati - poslední zápasy
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 6-1, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sanremo Challenger - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Denis Petak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
07.08.22 finále | vs. Corentin Denolly | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.22 semifinále | vs. Max Houkes | 6-4, 1-6, 7-66 | detail zápasu | |
05.08.22 čtvrtfinále | vs. Pavel Nejedly | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.22 2. kolo | vs. Stefano Battaglino | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Marko Andrejic | 6-1, 6-72, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Innsbruck - antuka | ||||
23.07.22 semifinále | vs. Max Houkes | 6-3, 1-6, 0-1, - Matteo Donati - skreč | detail zápasu | |
22.07.22 čtvrtfinále | vs. Marcello Serafini | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
21.07.22 2. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.22 1. kolo | vs. Michael Gloeckler | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 4-6, 7-5, 1-3, - Matteo Donati - skreč | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Jozef Kovalik | 0-6, 1-3, - Matteo Donati - skreč | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
06.06.22 kvalifik. | vs. Arthur Fils | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Evan Zhu | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
04.05.22 2. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.22 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.05.22 kvalifik. | vs. Max Purcell | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Matthias Bachinger | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.04.22 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sanremo Challenger - antuka | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Vasile Antonescu - poslední zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu |