ZÁPAS
21.03.17 | 1. kolo | Matteo De Vincentis | Alvaro Lopez San Martin | 6-1, 3-1, def. | Tunisia F11 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Matteo De Vincentis | Alvaro Lopez San Martin | |
1. podání % | 34/43 (79%) | 30/39 (77%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/34 (76%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/9 (44%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané break-bally | 3/7 (43%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 21/39 (54%) | 13/43 (30%) |
Vyhrané body celkem | 51/82 (62%) | 31/82 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
25.04.98, 25 Let
10 640 $
25.04.98, 25 Let
10 640 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Matteo De Vincentis vs. Alvaro Lopez San Martin - Vzájemné zápasy
21.03.17 | 1. kolo | Matteo De Vincentis | Alvaro Lopez San Martin | 6-1, 3-1, def. | detail zápasu | Tunisia F11 | antuka |
Matteo De Vincentis form & Alvaro Lopez San Martin form
Matteo De Vincentis - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 7-63, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Marco Furlanetto | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ye Hongyu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Jeremy Gschwendtner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Stefano Platania | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Antonio Caruso | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Cezar Gabriel Papoe | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Zuniga Garcia | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Jacopo Bilardo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Charles Dossetter | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Etienne Donnet | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Theo Herrmann | 5-7, 0-1, - Matteo De Vincentis - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Bulitski | 2-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Jake Van Emburgh | 7-5, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.23 2. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.23 1. kolo kval. | vs. James Mackinlay | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 7-65, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Denis Constantin Spiridon | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 7-64, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Baldisserri | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Denys Klok | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Schenekenberg | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Siavash Shirdel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
02.02.23 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Alvaro Lopez San Martin - poslední zápasy
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Saul Romero Guerra | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Iliyan Radulov | 6-77, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Ryan Nijboer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Sergio Callejon Hernando | 2-3, - Alvaro Lopez San Martin - skreč | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-72, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Alejandro Juan Mano | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Antonio Prat | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Illya Maksymchuk | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Perugia Challenger - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-4, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-76, 6-75 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Lavoratori | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Martin Landaluce | 6-3, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.06.23 2. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Federico Gaio | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Chazal | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Lyon - antuka | ||||
22.05.23 1. kolo | vs. David Goffin | 1-6, 3-6 | detail zápasu |