ZÁPAS
12.03.20 | 2. kolo | Mats Rosenkranz | Filip Duda | - nenastoupil(a/i) | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mats Rosenkranz vs. Filip Duda - Vzájemné zápasy
12.03.20 | 2. kolo | Mats Rosenkranz | Filip Duda | Filip Duda - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Mats Rosenkranz form & Filip Duda form
Mats Rosenkranz - poslední zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
17.03.24 finále | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Masur | 2-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nicola Rispoli | Nicola Rispoli - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 7-67, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Nishesh Basavareddy | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Dmitry Popko | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Adit Sinha | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-4, 7-613 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Skander Mansouri | 6-78, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 7-61 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alec Deckers | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
24.09.23 finále | vs. Giles Hussey | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Harry Wendelken | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu |
Filip Duda - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Lorenzo Leti Messina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mason Foxman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 5-5, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Denny Vojtischek | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sheikh Arslan Waqar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 5-7, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Lennart Melzer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Nicolo Consonni | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Kilian Martinez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 7-65, 2-1, Kirill Kivattsev - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Luciano Carraro | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Venturini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Luciano Carraro | 1-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jan Pleva | 3-6, 1-3, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Filip Pieczonka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Alan Bojarski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Przemyslaw Michocki | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 3-6, 1-4, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Matuszczyk | 6-2, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Mariano Tammaro | 6-3, 6-76, 10-8 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Jonasz Dziopak | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu |