ZÁPAS
05.12.17 | 1. kolo | Mats Rosenkranz | Calum Puttergill | 6-4, 5-7, 6-4 | South Africa | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Mats Rosenkranz | Calum Puttergill | |
1. podání % | 61/105 (58%) | 73/97 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/61 (61%) | 42/73 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 21/44 (48%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 45/97 (46%) | 47/105 (45%) |
Vyhrané body celkem | 103/202 (51%) | 99/202 (49%) |
Dvojchyby | 7 | 4 |
Esa | 4 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mats Rosenkranz vs. Calum Puttergill - Vzájemné zápasy
05.12.17 | 1. kolo | Mats Rosenkranz | Calum Puttergill | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | South Africa | tvrdý |
Mats Rosenkranz form & Calum Puttergill form
Mats Rosenkranz - poslední zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
17.03.24 finále | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Masur | 2-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nicola Rispoli | Nicola Rispoli - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 7-67, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Nishesh Basavareddy | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Dmitry Popko | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Adit Sinha | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-4, 7-613 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Skander Mansouri | 6-78, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 7-61 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alec Deckers | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
24.09.23 finále | vs. Giles Hussey | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Calum Puttergill - poslední zápasy
Burnie 2 - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Andre Ilagan | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Moerani Bouzige | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mitchell Harper | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Hiroki Moriya | 7-5, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Ji Sung Nam | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kazuki Nishiwaki | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ajeet Rai | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Pavle Marinkov | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Tom Evans | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Kiranpal Pannu | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Bernard Tomic | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Stanford Challenger - tvrdý | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Emilio Nava | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cary 1 - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-78, 5-7 | detail zápasu | |
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Makoto Ochi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
Medellin Challenger - antuka | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Nicolas Mejia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Uribe Quintero | 6-1, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Ignacio Monzon | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Palmas del - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Kaito Uesugi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Rigele Te | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Anthony Shumsky | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Ariel Bouskila | 6-0, 6-3 | detail zápasu |