ZÁPAS
06.11.17 | 1. kolo | Mats Rosenkranz | Anirudh Chandrasekar | 6-0, 7-5 | Kuwait F2 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Mats Rosenkranz | Anirudh Chandrasekar | |
1. podání % | 37/60 (62%) | 37/61 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/37 (81%) | 20/37 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/23 (35%) | 8/24 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 33/61 (54%) | 22/60 (37%) |
Vyhrané body celkem | 71/121 (59%) | 50/121 (41%) |
Dvojchyby | 6 | 5 |
Esa | 5 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
11.07.98, 25 Let
80 436 $
11.07.98, 25 Let
80 436 $
Mats Rosenkranz vs. Anirudh Chandrasekar - Vzájemné zápasy
06.11.17 | 1. kolo | Mats Rosenkranz | Anirudh Chandrasekar | 6-0, 7-5 | detail zápasu | Kuwait F2 | tvrdý |
Mats Rosenkranz form & Anirudh Chandrasekar form
Mats Rosenkranz - poslední zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
17.03.24 finále | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Masur | 2-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nicola Rispoli | Nicola Rispoli - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 7-67, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Nishesh Basavareddy | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Dmitry Popko | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Adit Sinha | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-4, 7-613 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Skander Mansouri | 6-78, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 7-61 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alec Deckers | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
24.09.23 finále | vs. Giles Hussey | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Anirudh Chandrasekar - poslední zápasy
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kyrian Jacquet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Tristan Mccormick | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bengaluru - tvrdý | ||||
16.03.22 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Gurugram - tvrdý | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Karunuday Singh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Philip Sekulic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Losinj Challenger - antuka | ||||
18.10.21 kvalifik. | vs. Georgii Kravchenko | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Eldin Nokic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Simone Vaccari | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Titouan Droguet | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
31.08.21 kvalifik. | vs. Michael Weindl | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 7-5, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Pune - tvrdý | ||||
22.03.21 kvalifik. | vs. Faisal Qamar | 4-6, 6-3, 15-17 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Kapeesh Khandge | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
09.03.21 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Lucknow - tvrdý | ||||
02.03.21 1. kolo | vs. Lakshit Sood | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Erik Crepaldi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Noam Okala | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Marko Miladinovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Kristof Minarik | 4-6, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Nitin Kumar Sinha | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
08.12.20 kvalifik. | vs. Damien Wenger | 1-6, 0-1, - Anirudh Chandrasekar - skreč | detail zápasu | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Geronimo Marcolini | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Youssef Sadek | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Stefano Baldoni | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Omar Morsy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.11.20 2. kolo kval. | vs. Stefano Baldoni | 1-6, 0-6 | detail zápasu |