ZÁPAS
28.01.16 | 2. kolo | Mats Moraing | Kevin Krawietz | 7-62, 6-4 | Germany F3 | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Mats Moraing | Kevin Krawietz | |
1. podání % | 44/73 (60%) | 47/80 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/44 (80%) | 32/47 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/29 (59%) | 17/33 (52%) |
Vyhrané break-bally | 2/4 (50%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 31/80 (39%) | 21/73 (29%) |
Vyhrané body celkem | 83/153 (54%) | 70/153 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 11 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mats Moraing vs. Kevin Krawietz - Vzájemné zápasy
11.10.18 | 2. kolo | Mats Moraing | Kevin Krawietz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Ortisei Challenger | tvrdý I. |
04.06.17 | 1. kolo kval. | Kevin Krawietz | Mats Moraing | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Prostejov Challenger | antuka |
28.01.16 | 2. kolo | Mats Moraing | Kevin Krawietz | 7-62, 6-4 | detail zápasu | Germany F3 | koberec |
25.04.15 | 1. kolo kval. | Kevin Krawietz | Mats Moraing | 6-3, 2-6, 7-69 | detail zápasu | Munich | antuka |
Mats Moraing form & Kevin Krawietz form
Mats Moraing - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Boris Butulija | 5-7, 0-1, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Evgeny Philippov | 1-6, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Marat Sharipov (RUS) | Marat Sharipov (RUS) - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Niklas Schell | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Remy Bertola | 4-6, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 6-3, 2-1, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Marvin Moeller | 7-62, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Henri Squire | - | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Troisdorf Challenger - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-1, 6-74 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
26.05.23 čtvrtfinále | vs. Timo Stodder | 0-3, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Stuart Parker | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 0-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Waco Challenger - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Ulises Blanch | 6-3, 2-3, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
Rome Challenger - tvrdý I. | ||||
22.02.23 2. kolo | vs. Alex Michelsen | 7-64, 1-3, - Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
20.02.23 1. kolo | vs. Christian Harrison | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.23 čtvrtfinále | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-76, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.23 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Vilnius Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Liam Broady | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.23 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
11.01.23 2. kolo | vs. Lloyd Harris | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.23 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Kevin Krawietz - poslední zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Zsombor Piros | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
19.09.20 1. kolo kval. | vs. Pablo Cuevas | 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
30.07.20 1. kolo | vs. Jan-Lennard Struff | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.07.20 1. kolo | vs. Mischa Zverev | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
27.07.20 1. kolo | vs. Tobias Kamke | 6-73, 7-62, 0-3, - Kevin Krawietz - skreč | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Peter Torebko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Julian Lenz | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
11.06.20 1. kolo | vs. Milan Welte | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.20 1. kolo | vs. Peter Gojowczyk | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Winston-Salem - tvrdý | ||||
17.08.19 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tráva | ||||
26.06.19 2. kolo | vs. Pablo Carreno-Busta | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.06.19 kvalifik. | vs. Goncalo Oliveira | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
22.06.19 1. kolo kval. | vs. Aldin Setkic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Viktor Troicki | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.05.19 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo | vs. Joao Domingues | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
07.04.19 1. kolo kval. | vs. Elias Ymer | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
03.04.19 2. kolo | vs. Nikola Milojevic | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.04.19 1. kolo | vs. Thomaz Bellucci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Marbella Challenger - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo | vs. Daniel Gimeno-Traver | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
23.02.19 1. kolo kval. | vs. Marcel Granollers | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Budapest Challenger - tvrdý I. | ||||
05.02.19 2. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.19 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Andria Challenger - koberec | ||||
24.11.18 semifinále | vs. Ugo Humbert | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.18 čtvrtfinále | vs. Federico Gaio | 7-64, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
21.11.18 2. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 5-7, 6-3, 7-61 | detail zápasu |