ZÁPAS
15.07.19 | 1. kolo kval. | Mats Hermans | Skander Ben Abdallah | 6-0, 6-3 | M15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Holandsko
06.04.96, 27 Let
33 666 $
06.04.96, 27 Let
33 666 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Tunisko
02.10.00, 23 Let
02.10.00, 23 Let
Mats Hermans vs. Skander Ben Abdallah - Vzájemné zápasy
22.07.19 | kvalifik. | Mats Hermans | Skander Ben Abdallah | 6-0, 6-3 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
15.07.19 | 1. kolo kval. | Mats Hermans | Skander Ben Abdallah | 6-0, 6-3 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Mats Hermans form & Skander Ben Abdallah form
Mats Hermans - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Niccolo Catini | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Mike Loccisano | Mike Loccisano - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.22 1. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.22 kvalifik. | vs. Asaf Friedler | 0-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.22 2. kolo kval. | vs. Tomi Van Den Ham | 2-6, 3-3, - Mats Hermans - skreč | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.22 kvalifik. | vs. Aaron James Williams | 7-5, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Hugo Pierre | 6-0, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Luke Johnson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Lars Johann | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Jurgen Briand | 6-3, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Marco Furlanetto | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-4, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Basaran Simsek | - | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Calin Manda | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-64, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Mate Voros | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Andrea Borroni | 7-62, 1-6, 13-11 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Togan Makzume | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 3-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-62, 6-4 | detail zápasu |
Skander Ben Abdallah - poslední zápasy
Tunis Challenger - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Kyle Seelig | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Hitesh Yalamanchili | 4-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Alec Deckers | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Ali Alshati | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Agbesi Osei Antwi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Alex Jones | 0-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Fortmann | 7-62, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Yannick Wunderlich | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Siddhant Banthia | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.12.20 1. kolo | vs. Preston Brown | 4-6, 7-61, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.20 1. kolo | vs. Mousa Alkotop | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.20 1. kolo kval. | vs. Dusan Obradovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. William Binnie | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.12.19 kvalifik. | vs. Michael Zhu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Ameur Ben Hassen | 6-4, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Carretero | 7-66, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-4, 0-6, 2-10 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Jad Kerkeni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Youssef Berrajah | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
21.10.19 kvalifik. | vs. Alessandro Procopio | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Hamza Ben Yaacoub | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Boris Butulija | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
02.09.19 kvalifik. | vs. Pietro Marino | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Nessime Chabaan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Adam Nagoudi | 1-6, 5-7 | detail zápasu |