ZÁPAS
27.10.18 | 1. kolo kval. | Mats Hermans | Alexandru Ionel Stroe | 6-1, 6-711, 6-0 | Turkey F34 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Holandsko
06.04.96, 27 Let
33 666 $
06.04.96, 27 Let
33 666 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
18.02.98, 26 Let
18.02.98, 26 Let
Mats Hermans vs. Alexandru Ionel Stroe - Vzájemné zápasy
27.10.18 | 1. kolo kval. | Mats Hermans | Alexandru Ionel Stroe | 6-1, 6-711, 6-0 | detail zápasu | Turkey F34 | antuka |
Mats Hermans form & Alexandru Ionel Stroe form
Mats Hermans - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Niccolo Catini | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Mike Loccisano | Mike Loccisano - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.22 1. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.22 kvalifik. | vs. Asaf Friedler | 0-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Levy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.22 2. kolo kval. | vs. Tomi Van Den Ham | 2-6, 3-3, - Mats Hermans - skreč | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.22 kvalifik. | vs. Aaron James Williams | 7-5, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Hugo Pierre | 6-0, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Luke Johnson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
13.04.21 kvalifik. | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Lars Johann | 3-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Jurgen Briand | 6-3, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Marco Furlanetto | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-4, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Basaran Simsek | - | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Calin Manda | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-64, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Mate Voros | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Andrea Borroni | 7-62, 1-6, 13-11 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Togan Makzume | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 3-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-62, 6-4 | detail zápasu |
Alexandru Ionel Stroe - poslední zápasy
M15 Burgas - antuka | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Louis Allen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F35 - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Mats Hermans | 1-6, 7-611, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Tiberiu Tudoran | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Dacian Simion | Dacian Simion - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Jeremias Lima-Perez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Vlad-Andreeas Dumitrescu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Eugen Durnescu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Sebastian Gima | 1-3, - Alexandru Ionel Stroe - skreč | detail zápasu | |
Turkey F13 - antuka | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Tomas Charlos | 0-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
Croatia F1 - antuka | ||||
04.03.18 | vs. Frane Nincevic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F48 - antuka | ||||
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Vitomir Markovic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F47 - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 4-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Matej Sabanov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Sreten Spasic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F7 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Andi Jianu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F5 - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hungary F5 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. David Damian Brna | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hungary F3 - antuka | ||||
22.05.17 kvalifik. | vs. Milos Nikolic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Balazs Farkas (HUN) | 6-0, 6-1 | detail zápasu |