ZÁPAS
03.08.18 | čtvrtfinále | Matias Zukas | Yvo Panak | 6-2, 6-0 | Austria F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Matias Zukas | Yvo Panak | |
1. podání % | 23/32 (72%) | 26/49 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/23 (91%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/9 (78%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané body z returnu | 27/49 (55%) | 4/32 (13%) |
Vyhrané body celkem | 55/81 (68%) | 26/81 (32%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 7 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Matias Zukas | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Yvo Panak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Matias Zukas | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Yvo Panak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matias Zukas | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Yvo Panak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matias Zukas | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Yvo Panak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Matias Zukas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Yvo Panak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matias Zukas | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Yvo Panak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matias Zukas | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Matias Zukas | 5-0 | |
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
21.08.95, 28 Let
10 765 $
21.08.95, 28 Let
10 765 $
Matias Zukas vs. Yvo Panak - Vzájemné zápasy
03.08.18 | čtvrtfinále | Matias Zukas | Yvo Panak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Austria F5 | antuka |
Matias Zukas form & Yvo Panak form
Matias Zukas - poslední zápasy
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Yvo Panak - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Thomas Nucera | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 7-65, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Grekul | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jonas Schaer | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Adam Heinonen | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Daniel Masur | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Michael Gloeckler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Rob Van Den Berg | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Lucio Carnevalle | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Toprak Avcibasi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Iannis Miletich | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 7-63, 6-710 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Rik Muller | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Luca Matteo Sobbe | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Torben Steinorth | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 7-5, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Jacopo Landini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Joris Moret | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Cian Maguire | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Amaury Raynel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 7-63, 7-5 | detail zápasu |